Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
На кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ здійснюється підготовка бакалаврів з біотехнологій за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» за освітньо-професійною програмою «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна», галузі знань 16 «Хімічна інженерія та біоінженерія» на базі повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», ступенів «молодший бакалавр», «фаховий молодший бакалавр».
Так що ж з себе уявляють ті самі «розпіарені» зараз біотехнології? І чи дійсно вони заслуговують уваги цьогорічних вступників?
Триває подання заяв вступниками на бакалавра, процес проходження яких вони можуть відслідковувати у своїх електронних кабінетах через їх статуси.
Статуси електронних заяв можуть бути такими:
Зареєстровано в ЄДЕБО –заяву подано до обраного вступником закладу освіти.
Потребує уточнення вступником – заяву прийнято закладом освіти до розгляду, але дані стосовно вступника потребують уточнення. Тут заклад освіти зазначає перелік даних, які потребують уточнення, і вказує спосіб їх подання.
Сьогодні біотехнологія розглядається як другий після ІТ пріоритетний напрям розвитку перших економік світу: США, Німеччини, Франції, Китаю й Японії. Сучасний бізнес, пов'язаний із біотехнологіями, характеризується підвищеною інвестиційною активністю: створюються транснаціональні біотехнологічні компанії, стрімко зростає ринок продукції харчового, медичного, сільськогосподарського, енергетичного та промислового призначення.
Третій рік поспіль здобувачі та викладачі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ приймають участь у міжнародній літній школі «Molecular Biology, Biotechnology and Biomedicine». Науковий захід, організатором якого є Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, був проведений за підтримки DAAD (Німецьке Бюро Академічних Обмінів). Для здобувачів бакалаврату, магістратури, PhD та викладачів відвідування літньої онлайн-школи залишило незабутні враження та принесло значну користь. Цей захід став унікальною можливістю для всіх поглибити свої знання в передових досягненнях науки, адже спікерами школи були провідні вчені з багаторічним досвідом з різних країн – України, Польщі, Швеції, Німеччини, США, Іспанії, Фінляндії, Франції, Естонії та ін.
Однією з необхідних складових вступу до закладів вищої освіти в цьому році є мотиваційний лист. Кожний ЗВО має сам визначити вимоги до оформлення його тексту. Приймальна комісія НУХТ вже завершила цю роботу. Вимоги до мотиваційного листа вступників до нашого університету у 2024 році розроблені, затверджені й оприлюднені.
Оскільки ви активно запитуєте про приклади мотиваційного листа, ми вирішили вам трішки допомогти.
Надаємо універсальні приклади мотиваційного листа для освітнього ступеня БАКАЛАВР та МАГІСТР.
!!! Нагадуємо, що на кожну подану заяву необхідно написати окремий мотиваційний лист.
Сьогодні, 19 липня розпочалася подача електронних заяв вступників до закладів вищої освіти на основі ПЗСО (повної загальної середньої освіти) та НРК5 (фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста).
Вступники зможуть подати максимум 5 заяв на бюджет та 10 заяв на контракт.
Важливо! Вступники, які планують вступати на бюджетну форму навчання, мають встигнути зареєструвати електронний кабінет та подати заяви із зазначенням пріоритету до 31 липня (18:00).
Гей, вступники!
Стартувуло приймання заяв і документів на вступ до бакалаврату. При поданні заяв вам необхідно буде проставити пріоритети.
Розказуємо, що це і як вони впливають на вступ.
Нагадаємо, у 2024 році ви можете подати не більше 15 заяв – до 5 заяв на бюджет (місця державного та регіонального замовлення) на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції і до 10 заяв на контракт (небюджетні конкурсні пропозиції).
Запрошуємо на навчання до магістратури за освітньо-професійною програмою "Промислова та фармацевтична біотехнологія"
Важливі дати для проходження ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ:
по 25 липня 2024 року до 18:00 - прийом заяв на проходження фахового випробування
Дати проведення фахового випробування:
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.