Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Іноземні представництва, Фармацевтичні компанії

За даними журнала «Forbes» до списку самих інноваційних компаній ввійшли компанії, які займаються розробками біотехнологій. В цьому списку знаходяться такі світові компанії як: «Genentech», «Novartis International AG», «Merck & Co», «Pfizer», «Sanofi», «Perrigo». Всі ці компанії прямо повʼязані з фармацевтикою та біотехнологіями і розвиваються саме в цих напрямках.

Крім цього, за даними журналу “Forbes”, капіталовкладення в біоенергетику та нанобіотехнології є найбільш прибутковими та перспективними серед всіх венчурних підприємств.

За останні кілька років біотехнологічні стартапи стали найбільш успішними та найбільш прибутковими. За оцінками аналітиків вартість деяких біотехнологічних стартпів у 2018 році досягла $1,0 млрд.

Якщо розглядати структуру представництва закордонної фармацевтичної фірми, то вона має три великих структурних підрозділи:

1.Групу реєстрації, яка здійснює реєстрацію лікарських препаратів, взаємодіє зі структурними підрозділами закладів охорони здоровʼя та клінічними та фармацевтичними центрами.

2. Групу маркетингу, спеціалісти якої аналізують дані про захворюваність, оцінюють наповненість ринку препаратами-аналогами і прогнозують обʼєми продажів.

3. Групу медичних представників і продакт-менеджерів, які здійснюють власне просування лікарських препаратів, приймають участь у національних та регіональних програмах повʼязаних з питаннями охорони здоровʼя населення.

На сьогодні Біотехнології входять у ТОП-10 спеціальностей, які є найбільш затребуваними на ринку праці в Україні та за її межами.

Бути біотехнологом – це бути впевненим у своєму майбутньому!

Ви знаходитесь тут: Вступникам Можливості працевлаштування Іноземні представництва, Фармацевтичні компанії