Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Анонси неформальної та інформальної освіти

Запрошуємо на вебінар: «Стерилізація шляхом фільтрації…»

Впровадження нових вимог Додатку 1 по виробництву стерильних лікарських засобів може нести виклики для виробників, особливо при використанні асептичних процесів.

Якщо ви цікавитеся стерилізацією лікарських засобів шляхом фільтрації, то цей вебінар саме для вас. Як розуміти концепцію PUPSIT (pre-use post sterilisation integrity test)? Чому вимога проведення тестування цілісності фільтрів по принципу PUPSIT взагалі з’явилась? Як вона покращує гарантію стерильності та знижує ризики нестерильності продуктів, наповнених в асептичних умовах?

Долучайтеся 25 квітня об 11:00 до вебінару «Стерилізація шляхом фільтрації. Готовність до PUPSIT та аналіз ризиків втрати цілісності фільтра» з нашими експертами та отримайте відповіді на ці та інші питання.

Запрошуємо на нову серію лекцій від експертів Ukraine Global Faculty

Команда Ukraine Global Faculty з радістю представляє нову серію лекцій, які відбудуться у травні 2024 р. Лекції будуть проводити провідні міжнародні експерти, які поділяться своїми знаннями та досвідом. Запрошуємо приєднатися та розширити свій кругозір і поглибити знання разом з нами! Очікуємо вашої активної участі на нашій освітній онлайн платформі.

Для тих, хто вперше приєднується до спільноти Ukraine Global Faculty:

Запрошуємо на лекцію професора БАДЕ "Основні тенденції споживання вина у світі"

Укрвинпром та Національний університет харчових технологій спільно з Університетом Бордо 5 квітня 2024 р. о 14:00 (за київським часом) запрошують здобувачів, виробників, сомельє та всіх поціновувачів вина на першу лекцію із серії освітніх заходів за підтримки агенції з міжнародного співробітництва регіону Нова Аквітанія Interco.

Тема лекції "Основні тенденції споживання вина у світі", доповідач – Stephane Badet – відомий у французькому сільському господарстві своєю експертністю в галузі виноробства. Професор економіки, менеджменту, маркетингу та туризму виноробної галузі у ліцеї Бланкфор.

Онлайн курс «Медичний інфлюенсер» від компанії «Фармак»

Запрошуємо на онлайн курс «Медичний інфлюенсер» від компанії «Фармак»!

«Медичний інфлюенсер» – це ідеальний інструмент для майбутніх лікарів та фармацевтів, які хочуть розвивати свій професійний блог.

Цей курс допоможе тобі:

  • Створити професійний блог і стати інфлюенсером у своїй сфері
  • Навчитися планувати контент для соціальних мереж, щоб регулярно залучати нову аудиторію
  • Монетизувати свої знання та навички

Школа з біоінформатики та обчислювального аналізу сучасних типів даних у біології

Літо наближається - біоінформатики збираються!

Закликаємо Вас звернути увагу на школу з біоінформатики та обчислювального аналізу сучасних типів даних у біології!

Безумовно рекомендуємо скористатися можливістю зустрітися із біоінформатиками з різних куточків світу, однодумцями з України та опанувати омріяні навички!

Штучний інтелект і моделювання просторової структури білків

29 березня 2024 року в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбудеться засідання міждисциплінарного загальноакадемічного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології» (науковий керівник семінару – академік Сергій Костерін).

Доповідь «Штучний інтелект і моделювання просторової структури білків» виголосить завідувач відділу білкової інженерії та біоінформатики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України член-кореспондент НАН України Олександр Корнелюк.

Онлайн-зустріч “Шляхи, якими подорожує вода”

Запрошуємо всіх охочих на БЕЗПЛАТНУ онлайн-зустріч “Шляхи, якими подорожує вода” з канадськими океанологами Ocean Wise.

Коли: 13 березня   Час: 18:00 за Києвом   Мова: англійська

В середньому кожна людина щорічно споживає приблизно 60 тонн води. Будь-який живий організм не може прожити без цього ресурсу. В деяких країнах воду оцінюють на вагу золота. Але який шлях проходить рідина, щоб потрапити у наші склянки, в океани чи річки?

Дізнавайтесь на зустрічі з експертами з океанології Ocean Wise.

Запрошуємо на лекцію «How to turn a human into a fly»

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція наукової співробітниці Медичного коледжу Бейлора та Університету Райса (США), яка увійшла до рейтингу "Новатори до 35 років" MIT Technology Review Olga Dudchenko «How to turn a human into a fly».

Olga Dudchenko - є розробницею низки широко використовуваних інструментів для збирання геномів, включаючи 3D-DNA, що є автоматизованим конвеєром для використання високомолекулярних даних для збирання генетичних даних, та Juicebox Assembly Tools, системи для візуального дослідження високомолекулярних даних, яка надає інтерфейс «знайди і клікни» для використання теплових карт високомолекулярних даних, що допомогають виявити та виправити помилки під час складання геномів. Вона є співзасновницею DNA Zoo (www.dnazoo.org).

Анонс онлайн-лекції: «How to Write Good Research Proposals» у рамках проєкту «UGF»

«Як написати хороші дослідницькі пропозиції» – онлайн-лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals». Нільс Хр. Стенсет — еволюційний біолог.

По суті, вся його робота базується на популяційній екології – її застосовують до широкого спектру екологічних систем і питань, починаючи від наземних (коливання популяції та дрібних гризунів, включаючи лемінгів, зайців і рисей), до морських (наприклад, тріска) і прісноводних (наприклад, щука) до систем зоонозних захворювань (зокрема, чуми), а також привнесення екологічного мислення в еволюційну біологію.

Запрошуємо на лекцію «Дріжджі врятують світ. Або ні»

Запрошуємо вас на лекцію української біотехнологині Ірини Денеги «Дріжджі врятують світ. Або ні».

Коли: 3 січня 2024 року о 12:00

Де: Львів, центр Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29а) або online.

Як потрапити: участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

МІЖНАРОДНА ЗИМОВА ШКОЛА ЖАНА МОНЕ «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ»

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі у Міжнародній зимовій школі Жана Моне «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ», що відбудеться 5-7 грудня 2023 р. на базі Національного університету харчових технологій,  м. Київ у online форматі.

Спікерами школи будуть досвідчені члени команд проєктів програми Еразмус+, у рамах яких проводиться захід, та наші партнери з України та Європейського Союзу. Школа має практичне спрямування на націлена на підготовку слухачів до участі у міжнародних академічних проєктах, перш за все, програм Європейського Союзу. Особлива увага буде приділена підготовці проєктних заявок до участі у конкурсах програми Еразмус+, зокрема напряму Жана Моне. Захід орієнтований як на молодих дослідників, зокрема аспірантів, так і досвідчених науковців та викладачів закладів вищої освіти.

Запрошуємо до участі у тренінгах “Сучасні підходи для ефективної підготовки наукових публікацій”

З 29 листопада до 27 грудня 2023 року для науковців відбудеться безкоштовний курс тренінгів “Сучасні підходи для ефективної підготовки наукових публікацій”. Його організовують Державна науково-технічна бібліотека України та Національний центр “Мала академія наук України”.

Курс складається з 5 занять, під час яких слухачі зможуть отримати практичний досвід роботи з хмарними середовищами створення документів, бібліографічним менеджером Mendeley, підбору журналів, що індексуються провідними наукометричними базами, для публікації наукових статей.

Запрошуємо на гостьову лекцію "Методи аналізу даних та їх роль в сучасних наукових дослідженнях"

Кафедра харчової хімії НУХТ організовує гостьову лекцію "Методи аналізу даних та їх роль в сучасних наукових дослідженнях". Лектор - Ростислав Макаренко, PhD is genomics and Genetics, Institute Pasteur, Paris, France.
Лекція відбудеться 29 листопада о 9:50.

https://us02web.zoom.us/j/89299298888?pwd=eTltWWJlMHEybUVSL0dQdWt6bjN4Zz09
Meeting ID: 892 9929 8888
Passcode: 017220

Запрошуємо до участі у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Триває реєстрація на участь у 18-му конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 23 жовтня до 30 листопада 2023 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Здобувачам освіти Неформальна та інфоромальна освіта Анонси