Нещодавно здобувачам освітніх рівнів бакалавр, магістр, доктор філософії спеціальності 162 «біотехнології та біоінженерія» випала чудова нагода доєднатися до лекції доктора Алли Мадіч, трансгенного технолога, яка наразі працює науковим співробітником в Департаменті генетики Кембриджського університету. Нагадаємо, Alla Madich відомий український вчений, біотехнолог. Багато років тому переїхала до Кембриджу, пройшла складні етапи інтеграції та адаптації в британському науковому середовищі та змогла стати науковим співробітником профільного інституту Кембриджського університету University of Cambridge.
Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»