Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Нещодавно студентки 3-го курсу групи БТ-3-2 Кавун Вікторія та Самсонова Юлія відвідали ліцей № 319 імені Валерія Лобановського в місті Київ та провели профорієнтаційну зустріч для учнів 10 та 11 класів з факультету біотехнології та екологічного контролю.
Студентки розповіли про всі переваги навчання в Національному університеті харчових технологій, включаючи місцезнаходження університету, партнерські програми з провідними компаніями та можливості стажування як в Україні, так і за кордоном. Учні з цікавістю слухали інформацію про факультет, запитували про можливість працевлаштування, а також ставили численні питання щодо вступних випробувань та студентського життя в університеті.
Рада вітати, я – Марина Грищенко, – здобувачка вищої освіти на кафедрі БТМ у Національному університеті харчових технологій. Наразі навчаюсь на магістратурі та виконую дипломну роботу на тему: «Глікозаміноглікани мікробного походження для косметології» під керівництвом к.б.н., доц. Старовойтової Світлани Олександрівни. І сьогодні я хочу поділитись своїм досвідом та враженнями від навчання й роботи.
Майже рік я працюю методистом у сервісному відділі компанії «Химлаборреактив» і мені пощастило поєднувати роботу з навчанням у магістратурі. Наша компанія не лише розуміє цінність вищої освіти, а й всіляко підтримує мене; гнучкий графік дозволяє ефективно навчатися та працювати.
Не зважаючи на холодну пору року та безпекову ситуацію серед майбутніх абітурієнтів настає «гарячий» час вірного та свідомого вибору власного майбутнього.
Саме тому протягом лише кількох тижнів листопаду до нашого університет завітали школярі з різних регіонів України, зокрема Северинівського ліцею, так і власне м. Києва, ліцей №14 Дніпровського району, щоб серед різноманіття спрямувань знайти своє. Не оминули школярі, зокрема, і кафедру біотехнології і мікробіології.
23 листопада відбувся День вступника – подія, яка в стінах НУХТ об’єднала абітурієнтів, їхніх батьків та всіх, хто прагне здобути якісну освіту. Захід створив можливість ближче познайомитися з нашим університетом, дізнатися про освітні програми, умови вступу та студентське життя. Кожен з гостей мав можливість поспілкуватися зі студентами біля мальовничих стендів, задати абсолютно всі питання, які їх цікавили-від вступу та умов навчання до які дисципліни опрацьовуються, та які можливості пропонує університет.
Майбутніх студентів чекали фантастичні виступи представників кожного підрозділу нашого університету та виступи, що показали якими талановитими є студенти НУХТу. Були прекрасні вокальні виступи, які зірвали зал і дали можливість поринути в атмосферу студентства вже зараз.
21 листопада в університеті відбулася ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції». У межах цього заходу працювала секція «Промислова біотехнологія, процеси та апарати харчової, мікробіологічної і фармацевтичної промисловості» під головуванням професора, завідувача кафедри біотехнології і мікробіології, Віктора Стабнікова. До участі в роботі секції було надіслано тези доповідей від представників багатьох закладів вищої освіти та профільних наукових установ, що зробило захід платформою для жвавої наукової дискусії та обміну інноваційними ідеями.
21 листопада вагомий «десант» наших студентів-біотехнологів різних рівнів освіти доєдналися до форуму PRO МАЙБУТНЄ, який проводився провідною фармацевтичною компанією Farmak, де вони дізналися про актуальні тренди, сучасні підходи до розвитку та про навички, які допоможуть створювати успішне майбутнє.
Запрошені компанією топові спікери Андрій Длігач, Костянтин Шнайдер, Олександр Краковецький, Артем Биковець розкрили актуальні теми:
- Як бізнес та повсякденне життя стають дедалі більш технологічними: завдяки роботам, автоматизації та штучному інтелекту.
Наш університет – у числі найкращих університетів світу за результатами першого рейтингу міждисциплінарних наукових досліджень від Times Higher Education та Schmidt Science Fellows!
Рейтинг оцінює внесок університетів у міждисциплінарну науку, послуговуючись11 ретельно відкаліброваними показниками ефективності для оцінювання установ за трьома ключовими сферами, кожна з яких представляє етап життєвого циклу дослідницьких проєктів – внески (фінансування), процес (показники успіху, засоби, адміністративна підтримка та просування) і результати (публікації, якість дослідження та репутація).
Кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ продовжує активно співпрацювати з навчальними закладами для заохочення талановитої молоді до обрання перспективних професій. 20 листопада відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами Комунального закладу Київської обласної ради "Чорнобильський медичний фаховий коледж". Організатором заходу виступила старший викладач кафедри Тетяна Белемець, а зустріч провели асистент кафедри Ірина Ковшар та доцент, кандидат технічних наук, Вікторія Красінько.
Триває 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA», започаткований Фондом Віктора Пінчука
Нагадуємо Вам, що минулорічним переможцем конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» є наш здобувач Ростислав Коваль, який навчається на 2 курсі ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» (спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»).
Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Програма «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.