Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

«За крок до фінішу магістратури»

Нікому не секрет, що завершальним етапом навчання в магістратурі є проходження переддипломної практики. Як зазвичай, здобувачі магістратури кафедри біотехнології і мікробіології мали змогу самостійно обрати місце проходження переддипломної практики. Довго не вагаючись Берзіна Катерина, Бондарчук Валерія, Роздобудько Василь, Щербина Іван та Кутрик Іван дружно обрали фармацевтичне підприємство АТ «Київмедпрепарат», яке на сьогодні є національним лідером з виробництва антибактеріальних препаратів.

Переддипломна практика наукового спрямування

Із року в рік для нас перше вересня означало початок навчання: спочатку це були перші шкільні уроки, а далі перші пари в університеті і довгоочікувані зустрічі із однокурсниками. Однак цей рік для нас значно відрізняється від усіх попередніх. Другий курс магістратури дає зрозуміти, що ти вже дорослий і перших занять вже не буде. Отож першого вересня цього року ми попрямували не до лекційних аудиторій, а до Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України. Чому саме туди, запитаєте ви? Відповідь проста – захоплені нашою попередньою роботою і отриманими результатами, ми не могли зупинитися на даному етапі, і хотіли зробити якнайбільше дослідів та експериментів, адже в майбутньому вони можуть бути корисними людству!

Переддипломна практика магістрантів на АТ «Фармак»: якість продукції починається від ретельного вибору постачальника

Осінь – завжди хвилююча пора для магістрантів, адже попереду на них чекає чимало нових челенджів, нових знань та відкриттів. Так, перший рік навчання розпочинався із надважливого етапу – вибору тематики майбутнього магістерського проєкту та кропіткого написання обґрунтування роботи. Тепер, коли магістрантами опановано фундаментальні дисципліни курсу, опрацьовано чималий масив літературних наукових джерел та написано більшу частину магістерської, їх очікує нове випробування другого року навчання – переддипломна практика. Це випробування покликане для того, аби здобувачі мали можливість застосувати отримані за період навчання знання та набути нові професійні навички і софт-скіли, необхідні для професійного росту майбутнього фахівця.

Біотехнологам усюди знайдеться робота!

Ось і підійшов час закінчення періоду переддипломної і технологічної практик у здобувачів IV курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Протягом останнього місяці вони охоче ділились своїми враженнями від проходження практики на різних підприємствах, тож на завершення циклу "практичних" публікацій пропонуємо вашій увазі ще декілька відвертих відгуків.

Сарницька Аріна:

«На сьогоднішній день жоден житель міста Київ не може уявити собі життя без централізованого водопостачання, отож нам, як киянам, було надзвичайно цікаво, що ж відбувається з водою до того, як вона дійде до трубопроводів у наших домівках. Працівники підприємства з радістю провели нам екскурсію по Деснянській станції міста Києва, розповіли про всі основні аспекти водопідготовки та показали головні технологічні процеси, після яких вже очищена вода потрапляє до споживачів.

Практика, як можливість познайомитися зі своєю майбутньою професією ближче

2021 рік зустрів нас карантинними обмеженнями у зв’язку з пандемією. Однак, здобувачів IV курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» труднощами не злякати. Їм все ж вдалося у цей непростий для всіх час отримати низку спеціальних навичок та нових знань під час проходження практики на різноманітних підприємствах. Своїми враженнями студенти діляться з нами:

Кучеренко Олександр:

«Не дарма є таке прислів’я  ̶  «Хто багато робив, той і багато знає», адже без практичного застосування своїх знань тяжко зрозуміти в якому напрямі рухатися після отримання звання бакалавра. І практична підготовка є обов’язковим етапом на шляху студента-біотехнолога.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка