Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«За крок до фінішу магістратури»

Нікому не секрет, що завершальним етапом навчання в магістратурі є проходження переддипломної практики. Як зазвичай, здобувачі магістратури кафедри біотехнології і мікробіології мали змогу самостійно обрати місце проходження переддипломної практики. Довго не вагаючись Берзіна Катерина, Бондарчук Валерія, Роздобудько Василь, Щербина Іван та Кутрик Іван дружно обрали фармацевтичне підприємство АТ «Київмедпрепарат», яке на сьогодні є національним лідером з виробництва антибактеріальних препаратів.

При першому візиті, окрім комфортного для роботи і навчання інтер'єру, ми звернули увагу і на працівників компанії. І серед них ми побачили випускників нашої кафедри - «своїх бтеківців»: Покойовець Катерину та Дехтяренко Альону, які на сьогодні є провідними фахівцями з навчання персоналу. Звичайно, що в умовах карантину багато що є недоступним при проходженні практики, проте дівчата все ж змогли нам провести віртуальну екскурсію підприємством, розказати його історію, починаючи з далекого 1847 року (саме з цього року підприємство виготовляє лікарські препарати). У продуктовому портфелі компанії понад 170 генеричних та оригінальних лікарських засобів, з них 32 найменування антибіотиків, серед яких як традиційні, так і антибіотики нового покоління. З 2006 року підприємство виробляє також і ветеринарні препарати.

Ми також мали змогу ознайомитись з кожним цехом та принципом роботи сучасної апаратури. Це так цікаво поринути в ту атмосферу створення лікарських препаратів від розробки лікарського засобу до процесу його виготовлення та кінцевої дистрибуції споживачам. Нам також продемонстрували особливості роботи таблетпресу, сушки, шлюзів, а також принцип ієрархії чистих приміщень у кожному цеху. Цікаво було також спостерігати як автоматично відбувається упакування первинної тари разом з інструкцією у вторинну.

Разом з цим, Романюк Лариса Володимирівна – експерт з навчання та розвитку персоналу, більш розказала нам про саму структуру та організацію підприємства та особливості кожного цеху. Ми б ніколи не подумали, що їх стільки багато: служба управлiння персоналом, виробнича служба, служба сервiсного обслуговування та енергетичного забезпечення, служба логiстики та закупок, дослiдний центр, служба забезпечення якостi та екологiї тощо.

Окрім виробництва на вищому рівні варто відмітити товариську атмосферу компанії, бажання колективу прийти на допомогу не лише один одному, а і нам, юним практикантам. Дуже приємно не лише знати, а й бачити, що для АТ "Київмедпрепарат" задоволені та вмотивовані співробітники – основа успіху компанії.

Підсумовуючи все вище сказане, ми можемо впевнено сказати, що практика в житті студента магістра – це не лише закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання в університеті, у практичні навички, але і можливість самореалізації та успішного працевлаштування.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів «За крок до фінішу магістратури»