Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
На засіданні предметно-методичної комісії Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології відбулося підбиття підсумків першого (дистанційного) туру Олімпіади.
Ми щиро вітаємо переможців, які впорались зі складними завданнями і вийшли до другого туру. Побачити себе у списку переможців можна тут.
Сподіваємось, що другий тур Всеукраїнської олімпіади Національного університету харчових технологій з біології принесе Вам омріяну перемогу і додаткові бали до сертифікату ЗНО.
Національний авіаційний університет, факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій запрошує до участі у V Всеукраїнському конкурсі «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» студентів закладів вищої освіти незалежно від форм власності та підпорядкування (які на завершення другого етапу Конкурсу є студентами ступеню вищої освіти «Бакалавр» або «Магістр»), аспірантів, здобувачів ВНЗ України, а також представників екологічних організацій, науково-дослідних установ у сфері охорони навколишнього середовища та ресурсоенергозбереження, Національної академії наук, коледжів (віком до 35 років).
Навчання за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», безумовно, має свої складнощі, але викладачі докладають усіх зусиль, аби студентам було легше, зрозуміліше і веселіше засвоювати новий матеріал.
Так, перша в цьому семестрі практична робота з дисципліни «Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних і харчових виробництв» для груп БТ-3-1 і БТ-3-2+ск запам'ятається надовго. Лектор дисципліни, доцент Вікторія Красінько дала завдання: розподілитися на творчі команди і підготувати матеріал за темою «Біологічні методи контролю» в ігровій формі, цікавій для всіх. Що ж у нас вийшло?
Наказом ректора від 11.03. 2020 № 26 в університеті оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. На час карантину всі форми навчання в університеті для здобувачів вищої освіти, слухачів доуніверситетської підготовки здійснюватимуться на платформі дистанційного навчання. При цьому, забороняється проведення масових заходів на території університету, в студентському містечку, навчальному корпусі фізичного виховання. Слідкуйте за повідомленнями на сайті університету.
Запорукою успішного кар’єрного старту є глибокі теоретичні знання та практичні навички, отримані під час навчання в університеті, що перетинаються з активною життєвою позицією та бажанням самореалізації.
Саме тому навчання студентів та магістрантів наповнене безліччю зустрічей з представниками різних компаній та корпорацій за для одержання новітньої інформації у сфері фармацевтики. Лекції з дисципліни «Фармацевтична розробка лікарських засобів» (викладач – доц. Волошина І.М.) – не виняток.
Кожен здобуток в житті людини – це крок в майбутнє. У кожного біотехнолога є свій шлях, але ні в кого він не починається одразу ж із перемог і великих здобутків. Усякий рух по цьому шляху, усяке досягнення починається з маленького невпевненого кроку, а для найкращих – це вступ до Національного університету харчових технологій на кафедру біотехнології і мікробіології.
Факультет біотехнології та екологічного контролю завжди пишався своїми випускниками-біотехнологами. Адже, будучи студентами вони цілеспрямовано рухаються до своєї мети, з кожним кроком вражаючи своїми успіхами в навчанні, талантами та досягненнями. В свою чергу студенти-випускники пишаються своєю здобутою освітою і розуміють, що це тільки початок їх руху в майбутнє!
Ось і прийшла весна. А разом з природою, прокидається і жага до творчої і наукової діяльності. Після зимового затишшя у лабораторіях кафедри біотехнології і мікробіології знову пожвавлення. Отримавши поповнення зі складу цікавих до науки першокурсників, продовжує свою роботу науковий гурток «Cella mirabilis». Ідеї є, натхнення є. Вперед, до наукових відкриттів!
На кафедрі біотехнології і мікробіології відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з екологічної біотехнології та біоенергетики. Участь у ньому взяли здобувачі освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».
Олімпіадні завдання були не прості і включали тестові та розгорнуті питання з дисциплін «Загальна біотехнологія» та «Природоохоронні біотехнології». Після перевірки робіт комісія у складі доцентів Вікторії Красінько, Людмили Буценко та Оксани Скроцької, оголосила результати.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.