Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

«Фавеа Інжиніринг Київ» – втілення європейських стандартів

Технологічна практика – важливий етап на останньому році навчання бакалаврів-біотехнологів. Мабуть кожен студент чекав цих тижнів, адже у минулому році в цей самий час кипіло дистанційне навчання з доволі складними завданнями, які ми ледь встигали вчасно надсилати на пошту викладачів. І ось, настав час, коли ми 15 січня вирушили на виробництво, замість сидіння біля моніторів.

Виявилось, що магістрант нашої кафедри Лазебник Влад виконує свою наукову магістерську роботу працюючи в цій компанії. Саме під його крило я і потрапила, приїхавши в офіс «Фавеа», який знаходиться в Броварах.

Практика практикою, а обід за розкладом…

Ще після першого знайомства з ПрАТ «Дарниця» ми вирішили, що хочемо більше дізнатись не лише про технології виробництва лікарських засобів, а також про їх впровадження та вдосконалення. Для того, щоб краще засвоїти почуте і побачене ми розділились на дві групи: перша – вже мала змогу розповісти вам про цех ампульних лікарських засобів, а ми (друга група)  – познайомились з деякими особливостями виробництва твердих лікарських засобів. Помітити ці особливості та зрозуміти їх призначення допоміг наш куратор практики Ігор Миронович – провідний інженер цеху твердих ЛЗ. Під час оглядової екскурсії ми уважно вслухалися в кожне його слово, не соромились ставити питання, отримували вичерпні відповіді і, звісно ж, проводили аналогії зі своїми знаннями, отриманими за роки навчання в університеті.

Практика мрії. Студентів щиро вітає ПрАТ “Індар”

Нарешті, після плідного вивчення теоретичного матеріалу в університеті, нам випала нагода побачити всі особливості технологічного процесу на практиці.

У цьому році ми студентки 4-ого курсу – Бондаренко Анна та Буніна Тетяна – проходили технологічну практику на ПрАТ «Індар», яке є національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Зустрічала нас Соловей Богдана Василівна, яка займає посаду провідного технолога дільниці ферментації цеху № 1 та є, доречі, випускницею нашої кафедри!  Вона люб’язно познайомила нас із робочим колективом, розповіла цікаву історію створення підприємства та усі особливості його функціонування.

БТЕКівці на Біофармі, або Привіт із майбутнього!

Таку назву ми обрали не з проста, адже нам, студентам-біотехнологам 4-го курсу - Дубову Станіславу та Пишному Богдану, випала нагода проходити практику без перебільшення на найсучаснішому фармацевтичному підприємстві ТОВ «Біофарма», яке працює в напрямку розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій.

Попри те, що вперше дорога була для нас невідомою та іноді важкою, опинившись в цьому «оазисі» майбутнього, ми зрозуміли, що воно було того варте!

Приємні працівники відділу кадрів відразу ж прийняли як своїх. Владнавши всі формальні питання, нам усміхнулись та побажали гарної практики!

Фармак - місце нових можливостей

Практика – подія, яку хтось чекав з нетерпінням, а дехто просто як ще один етап навчання. Групі студентів – Заярнюк Анні, Курченко Ірині, Петренко Наталії, Сусь Анні та Югас Олександрі – випала можливість побачити реалії виробництва фармацевтичних препаратів на ПАТ «Фармак». Ми, 4-й курс, «виросли» на розповідях студентів старших курсів та магістрів про пригоди в лабораторіях та можливості доторкнутися до всього того, про що лише в книжках читали. І ось, нарешті, ми в стінах лідера ринку з продажу медичних препаратів, в стінах виробництва, товари якого знайдуться в аптечці кожного з нас. (P.S. Всі деталі про товари та історію можете глянути на сайті «Фармаку», у цьому пості ви знайдете лише враження студентів ;)

Історія майбутнього флагмана фармацевтичної галузі України розпочиналась в далекому 1925 році з виробництва хлороформу та саліцилової кислоти. І через 92 роки «Фармак» 8 рік поспіль (за даними компанії Proxima Research) є лідером фармацевтичного ринку України за обсягом продажів товарів «аптечного кошика».

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка