Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Кращі з кращих

Зустріч адміністрації факультету та гаранта освітньої програми зі студентами – подія для факультету БТЕК типова і регулярна. Власне, зазвичай, вона полягає у тому, що представники деканату та гарант розповідають про організаційні моменти навчального процесу, а студенти висловлюють свої побажання і пропозиції.

Але ця зустріч для здобувачів бакалаврату була не такою, як решта. Адже цього разу крім обговорення питань реалізації освітньої програми та організації навчального процесу на зустрічі відбулося вручення призів за найкращі есе на тему генетичної інженерії, які запропонував підготувати професор Михайло Іванович Гиль, завідувач кафедри генетики, годівлі тварин та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету на гостьовій лекції у межах дисципліни «Генетика» в рамках договору про співпрацю між Національним університетом харчових технологій та Миколаївським національним аграрним університетом. І першим призом від професора Гиля стала книга «Біотехнологія», яку отримала Анна Савич, другим – книга «Генетика популяцій», яку отримала Олена Зюзько, а третім – книга «Молекулярна генетика та технології дослідження генома», яку отримала Анна Косяк. Усі книги підписані особисто Михайлом Івановичем на ім’я кожного з переможців. Здобувачів привітали декан факультету Грегірчак Наталія Миколаївна та доцент кафедри біотехнології і мікробіології Скроцька Оксана Ігорівна. Вітаємо переможців!

Звісно під час проведеного заходу було вручено не лише цінні подарунки, а й обговорено багато аспектів освітнього процесу. Багато здобувачів відмітили позитивні практики, які впроваджуються під час реалізації ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна», а також висловили свої побажання щодо покращення освітнього процесу.

Здобувачами відмічено позитивну практику залучення експертів галузі, науковців різного професійного спрямування до лекційних занять, що дає можливість студентам ознайомитися з останніми науковими досягнення в галузі з «перших вуст» та задати питання безпосередньо провідним фахівцям, які представляють власні дослідження. Всі здобувачі ОП висловилися за продовження залучення професіоналів галузі до лекційних та практичних занять, а також розширення горизонтів співпраці з іншими закладами вищої освіти, в тому числі й закордонними.

Здобувачі позитивно оцінили залучення бізнес-тренерів та проведення тренінгів щодо правил комунікації під час різних конфліктних ситуацій в рамках ОК «Ділова комунікативність».

Здобувач другого курсу Висоцький О. підняв питання впровадження лекцій англійською мовою, для вдосконалення фахової мовної практики. Прокачувати свої знання з англійської мови та набувати відповідні softskills здобувачі ОП можуть: через долучення до English speaking club, що функціонують, як на університетському, так і на факультетському рівні, шляхом опанування фахових дисциплін з каталогу дисциплін вільного вибору, які викладаються іноземною мовою, опрацьовувати разом з керівниками наукову літературу іноземною мовою під час виконання курсових та кваліфікаціної робіт, а також готувати тези, постерні доповіді іноземною мовою на міжнародні конференції. Також здобувачам запропонована можливість займатися науковою роботою на кафедрі, що дозволяє не тільки покращити їх практичні навички, але і в подальшому опубліковувати напрацьовані результати у наукових фахових журналах НУХТ («Наукові праці НУХТ», «Харчова промисловість», «Ukrainian Journal of Food Science», «Ukrainian Food Journal») в т.ч. і іноземною мовою

Студентами 2 та 3 курсів було висловлено побажання щодо доцільності інтегрування до освітнього процесу платформи віртуальних лабораторних робіт. Доц. Красінько В.О. та доц. Старовойтова С.О. вже використовують можливості платформи Labster, яка активована для нашого університету за ініціативи студради, під час проведення лабораторних занять з курсів. Гарантом ОП Світланою Старовойтовою було рекомендовано лекторам з хімічних дисциплін (враховуючи специфіку платформи) ознайомитися та використовувати можливості Labster в навчальному процесі.

Також були враховані побажання здобувачів щодо вдосконалення та оновлення навчально методичного забезпечення компонент освітньої програми перш за все базових конспектів лекцій з окремих ОК.

Деканом Наталією Грегірчак та гарантом ОПП Світланою Старовойтовою вкотре було звернуто увагу здобувачів на можливості неформальної освіти, академічної мобільності, дуальної форми освіти тощо, які активно реалізуються на ОП.

Тож вперед до нових звершень!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка