Це був рік стійкості. Рік небайдужості. Рік мужності. Рік болю.
Рік надії. Рік витримки. Рік єдності.
Рік незламності. Лютий рік незламності.
Президент України Володимир Зеленський
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Це був рік стійкості. Рік небайдужості. Рік мужності. Рік болю.
Рік надії. Рік витримки. Рік єдності.
Рік незламності. Лютий рік незламності.
Президент України Володимир Зеленський
В минулі вихідні відбулися ІІІ-ті відкриті змагання з орієнтування в приміщеннях присвячені Дню Святого Валентина. В суботу 18 лютого було проведено змагання в приміщенні школи І-ІІІ ступенів №25 Шевченківського району м.Києва, а в неділю - в приміщенні факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України. Організатором змагань був клуб спортивного орієнтування “Зелеста” разом із центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району.
Нещодавно, 20 лютого, науковий сектор нашого факультету БТЕК запропонував усім здобувачам освіти надзвичайно цікаву інтелектуальну гру «Екологічне місто майбутнього», організатором якої був Артур Захаров (БТ-3-1). Кожен бажаючий міг взяти участь в цьому заході. Зокрема не тільки студенти бакалаврату, а й магістрaтури.
На початку конференції усіх привітала заступниця декана по роботі зі студентами Оксана Ничик та побажала максимально пізнавальної гри й ентузіазму у виконанні завдань.
Чи замислювались Ви в шкільні роки, ким Ви хочете стати в майбутньому?
Я досить багато раз замислювалась над цим питанням. Коли нарешті настав час обрання університету, я розглядала багато варіантів, але Національний університет харчових технологій сподобався мені найбільше.
Вперше поблизу університету я побувала приблизно 3 роки тому. Він має дуже зручне місце розташування. Університет знаходиться в самому центрі Києва, до нього з легкістю можна дістатися за допомогою метро. Мене дуже потішило те, що всі навчальні корпуси університету знаходяться в одному місці.
15 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології завершились захисти кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів денної та заочної форм навчання освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».
На розгляд комісії, яку очолювала д.т.н., завідувачка відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України Світлана Даниленко були представлені 26 магістерських робіт. Члени комісії відзначили актуальність обраних тем, вдалі та інформаційні презентації.
День Святого Валентина – світле свято закоханих, яке святкують по всьому світу. Не забули відсвяткувати його і на факультеті БТЕК тематичною вікториною і челенджем. Тож, майбутні біотехнологи мали змогу цього дня і знання про свято закоханих перевірити, і відсвяткувати наповну, та ще й в сторіс, в рамках челенджу, своє святкування чи підготовку до нього запостити. І це не говорячи вже про анонімну пошту, в рамках якої можна було привітати зі святом закоханих будь-кого на факультеті, залишаючись інкогніто.
Усім відомо, що практика для здобувачів є важливою сходинкою до успішного професійного майбутнього, тому вона є невід’ємною частиною освітнього процесу. Оскільки більшу частину свого студентського життя ми провели навчаючись дистанційно, і безумовно отримали величезний багаж теоретичних знань, але все ж таки цього не достатньо для формування цілісного спеціаліста, адже як казав відомий філософ Кант «Теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа», тому ми були безмежно щасливі, коли розпочався період проходження виробничої практики.
Ранок минулої п’ятниці – 10 лютого – у всієї країни розпочався з пронизливих звуків сигналу «повітряна тривога». І дарма, що на кафедрі біотехнології і мікробіології в цей день мали стартувати онлайн-захисти кваліфікаційних магістерських робіт здобувачами денної форми навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія», огидним свино-собакам байдуже на освіту та науку. А нам ні!
За декілька сходинок до отримання омріяного диплому бакалавра студентам-біотехнологам 4-го курсу настав час проходження виробничої практики, де кожен зможе реалізувати свої знання, навички та здобутки на реальному підприємстві. Цьогоріч, на користь фармацевтичного підприємства АТ «Київмедпрепарат», яке досі залишається національним лідером із виробництва антибактеріальних препаратів, зробили свій вибір такі студенти: Воробей Анна, Грищенко Марина, Благодир Дар‘я, Дзюба Марія, Асмоловський Павло та Сенін Євгеній.
07 лютого 2023 р. у нашому університеті для збодувачів-біотехнологів 2 курсу в рамках дисципліни "Основи хімії ксенобіотиків" зусиллями доцента кафедри харчової хімії Олександра Макаренка була проведена відеоекскурсія, яка могла б зацікавити будь-яку людину у сфері біотехнологій, хімії чи харчової промисловості, оскільки були презентовані технічні новинки, лабораторна апаратура – є своєрідним еталоном якості, можна сказати "останній айфон" у сфері лабораторного приладдя.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.