Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Спекотний лютий: захищається «золота десятка» магістрантів

Ранок минулої п’ятниці – 10 лютого – у всієї країни розпочався з пронизливих звуків сигналу «повітряна тривога». І дарма, що на кафедрі біотехнології і мікробіології в цей день мали стартувати онлайн-захисти кваліфікаційних магістерських робіт здобувачами денної форми навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія», огидним свино-собакам байдуже на освіту та науку. А нам ні!

Тому, перечекавши чергову масовану атаку, яка затягнулася аж на три з половиною години, в безпечному місці, екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти у складі завідувача кафедри Віктора Стабнікова, професор Тетяна Пирог, доцента Вікторії Красінько та Голови комісії – Світлани Даниленко, д.т.н., завідувачки відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України – приступила до виконання своїх прямих обов’язків – оцінювання рівня підготовки студентів для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Приємно відзначити, що навіть в такий сумбурний, емоціонально важкий день наші стейкхолдери підтримують кафедру та розділяють разом з нами свято захистів кваліфікаційних робіт. В черговий раз до нас завітала начальник відділу підбору та адаптації персоналу АТ “Фармак” Надія Штепа. Дякуємо пані Надії за приємну компанію.

В цей день свої здобутки представили десятеро магістрантів: Валентина Жданюк, Ірина Ковшар, Тетяна Підгерська, Дарія Жалюк, Ольга Петренко, Вікторія Зомчак, Олександра Максимець, Діана Джерелейко, Анастасія Роженко та Юлія Дячина. Першопрохідцям зазвичай нелегко, тому на таку важливу місію наважуються кращі з кращих. І в цьому році виключень з цього правила не було – більшість із «золотої десятки» несуть горде звання молодих науковців, починаючи ще з третього курсу. Вони займалися наукою і під час карантинних обмежень, застосованих через поширення пандемії Сovid-19, і під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. І все заради того, аби представляти свої здобутки на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, Конкурсі наукових робіт за благодійної підтримки Корпорації "Артеріум", публікувати статті та тези доповідей на численних конференціях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Під час захисту здобувачі продемонструвати презентації зі стислим викладенням результатів своїх напрацювань за темою кваліфікаційних робіт і зробили це настільки віртуозно, що екзаменаційна комісія відкинула будь-які сумніви щодо «підкованості» здобувачів у темі досліджень.

«Золота десятка» відзначена дев’ятьма оцінками «відмінно» та однією «добре». Чудовий результат для наших зірочок в такі нелегкі часи для країни та кожного з нас особисто.

Вітаємо дівчат із відмінним захистом кваліфікційних робіт! Бажаємо, щоб і надалі їх життя складалося тільки з таких приємних радісних моментів перемог на всіх фронтах!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка