Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Формування екологічного світогляду – надважливе завдання, яке ставлять перед собою усі викладачі кафедри біотехнології і мікробіології, адже саме він є запорукою сталого розвитку майбутнього суспільства. Збереження й розвиток людства в цілому стає можливим лише за умови комплексного розв’язання екологічних проблем, включаючи проблему накопичення відходів. Ось чому відвідати профільну виставку «Recycling and Waste Expo Ukraine» і долучитися до передового досвіду професіоналів галузі ресайклінгу та поводження з відходами вважала своїм професійним обов’язком доцент кафедри Вікторія Красінько, яка опікується екобіотехнологічним напрямком підготовки майбутніх фахівців і є лектором дисциплін «Природоохоронні біотехнології» та «Біоенергетика та охорона довкілля».
Нарешті після 6 місяців дистанційного навчання ми зустрілися на реальних парах. Одним із практичних занять, була перша лабораторна робота з генетики, на якій студенти засвоїли правила пересівання та зберігання бактерій, а також опанували методи визначення титру бактерій та бактеріофагів. Всі дуже скучили за живим спілкуванням і з натхненням прийнялися виконувати поставлене завдання.
Оскільки, під час дистанційного навчання студенти не мали можливості працювати в лабораторії, то саме до цієї роботи підійшли з особливим натхненням. Звісно з незвички пробірки та шпателі трішки тремтіли в руках. Проте швидко згадалися засвоєні раніше навички, тим паче, що викладач завжди допоможе і підкаже.
Ось і почалась виробнича та переддипломна практика у магістрантів ІІ року навчання кафедри біотехнології і мікробіології. У цьому році здобувачі були направлені на такі підприємства міста Києва: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПрАТ «ФФ «Дарниця», ПрАТ «Індар», ПрАТ «Оболонь» та Інститут продовольчих ресурсів Національної аграрної академії наук, а частина студентів залишилась виконувати практику на нашій рідній кафедрі в університеті.
Кожен магістрант отримав індивідуальне завдання від свого наукового керівника і вирушив на підприємство, де має проходити практику. Під час практики студентам необхідно буде набратися досвіду роботи на біотехнологічному виробництві і виконати частину дипломного проекту. А можливо комусь із наших магістрантів навіть пощастить знайти собі робоче місце, яке стане стартом його кар’єри.
Дорогі наші першокурсники-біотехнологи 2020!
Вітаємо, нарешті Ви студенти Національного університету харчових технологій!!!
Завершилось літо і ми знову приступили до навчання, яке розпочалось 1 вересня. Правда, цей навчальний рік розпочався не як завжди, враховуючи епідеміологічну ситуацію у нашій країні та світі. Ми приходимо на заняття у масках, дотримуємось соціальної дистанції та постійно обробляємо руки антисептиком.
Хочеться пригадати весняний семестр, коли навчання було повністю дистанційне. Якщо, глянути на фото, то можна подумати, що я відпочиваю, але насправді я вивчаю дисципліну «Мікроорганізми як біологічні агенти».
Здобувач кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій Владислав Гресько вже не один рік займається фігурним катанням. При чому йому вдається поєднувати навчання в магістратурі за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» та професійний спорт. Минулої осені Влад виборов перемогу в змаганнях за «Осінній кубок» Білоруського союзу ковзанярів. А влітку цього року має черговий здобуток. Так, 15-16 серпня у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбувся І етап відкритого кубку Республіки Білорусь по фігурному катанню, де Влад разом із партнеркою Аліною Горіною посіли І місце.
Кожен здобуток в житті людини – це крок в майбутнє. У кожного біотехнолога є свій шлях, але ні в кого він не починається одразу ж із перемог і великих здобутків. Усякий рух по цьому шляху, усяке досягнення починається з маленького невпевненого кроку, а для найкращих – це вступ до Національного університету харчових технологій на спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» (кафедра біотехнології і мікробіології).
Ось такий шлях від першокурсника до магістра пройшов і випускник кафедри 2019 року Володимир Федоренко, який успішно реалізовує набутий в університеті потенціал в АТ «Фармак» - одному з провідних фармацевтичних підприємств України, з яким кафедра тісно співпрацює і історія успіху якого викладена на веб-сторінці #Фармак тут:
Ти амбітний абітурієнт і хочеш дізнатися більше про факультетське життя та особливості навчання? Тоді, наша команда студентів-активістів проведе тобі екскурс в нашу студентську спільноту.
Тож, якщо ти хочеш стати частиною нашої родини — не зволікай і звертайся до наших амбасадорів! Обери свого гіда, який відповість на всі твої питання.
І не соромся, ми чекаємо саме на тебе!
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.