Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів: серед гостей представники фармпідприємств

Другий день захистів бакалаврів-біотехнологів – 11 червня виявився не менш продуктивний, ніж перший. Ще одинадцять в минулому здобувачів вищої освіти почули в свій адрес: «Вітаємо, Вам присвоєно кваліфікацію бакалавр з біотехнології!"

Тематики інженерних робіт, представлених на розгляд екзаменаційної комісії в другий день, дивували різноплановістю та глибиною.

Старт захистам дала Марина Качківська, яка представила біотехнологію культивування пробіотичного штаму лактобактерій. Комісія відмітила ґрунтовний рівень виконаної роботи та особистий ріст здобувачки за період навчання.

Естафету перейняла Ірина Ковшар, яка на власному прикладі довела, що талановита та успішна людина легко може бути першої в усьому, і блискучий захист ознаменувався цілком закономірним результатом – 100 балів. Далі, як по маслу, п’ятірка за п’ятіркою ще у семи доповідачів (Олександра Жолобка, Дарини Шовкань, Юлії Олексюк, Вікторії Зомчак, Катерина Тикви, Тетяни Підгерської та Олександра Кучеренка). Аня Нагорна та Павло Погрибешний також приємно вразили комісію своїми роботами.

Біосинтез різноманітних амінокислот та бактеріоцинів, антибіотиків та ферментів, культивування пробіотичних штамів мікроорганізмів та навіть продуценту вакцини гонококової – все по плечу нашим випускникам. Як відмітили члени екзаменаційної комісії, якщо кваліфікаційна робота виплекана здобувачем, а презентація є чіткою, послідовною, логічною та ґрунтовною, тоді і питати по роботі немає чого. Але як приємно поспілкуватися зі здобувачами, які на наших очах за 4 роки виросли з першачків-жовторотиків до професійних біотехнологів, які готові сперечатися, відстоювати власну думку, обґрунтовувати прийняті проектні рішення, які не тільки самі жили цим дипломом, а й змусили жити ним своїх керівників – це дорогого коштує!

Захисти кваліфікаційних робіт на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) часто цікавлять не лише безпосередніх учасників цього процесу – здобувачів та професорсько-викладацького складу кафедри, а й різноманітних фахівців галузі біотехнології. І черговий день захистів не став винятком. До нас завітала пані Тетяна – представник фармацевтичного виробництва ТОВ «Фармекс Груп» – одного з найбільших фармацевтичних підприємств України, яке побудоване відповідно до вимог GMP за американським проектом в м. Бориспіль. Отримавши чимало позитивних вражень від цьогорічних захистів, речник «Фармекс Груп» запропонувала новоспеченим бакалаврам-біотехнологам взяти участь в конкурсах на заміщення вакантних посад та підприємстві, зазначивши, що маючи за плечима вищу освіту рівня бакалавр, можна спробувати поєднати вдосконалення практичних фахових навичок з продовженням навчання в магістратурі. А декан факультету Наталія Грегірчак та завідувач кафедри Тетяна Пирог відмітили зацікавленість в співпраці з фармпідприємством з точки зору практичної підготовки майбутніх фахівців-біотехнологів.

Естафету напутніх виступів прийняв сьогоднішній здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 "Біотехнології та біоінженерія" кафедри БТМ, Ключка Ігор, який на даний час поєднує навчання та роботу на посаді фахівця (з дистанційного навчання) ІІ-ої категорії корпорації «Артеріум». Ігор поділився власним досвідом працевлаштування з дипломом бакалавра-біотехнолога НУХТ, адже саме на базі цього диплому йому без особливих зусиль вдалось влаштуватись на посаду техніка-технолога відділу трансферу технологій ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», де він працював, будучи магістрантом на кафедрі. Тож, виступаючий на власному прикладі продемонстрував, що маючи відповідний багаж знань, умінь та навичок, отриманих під час навчання і виконання наукової роботи на кафедрі БТМ можна вдало будувати кар’єру паралельно з навчанням.

Отже, захисти другого дня пройшли плідно та ефективно, за що щиро дякуємо всім їх учасникам. Та ще раз вітаємо новобранців в рядах бакалаврів з біотехнології!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка