Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт: перспективи застосування науково-технічних розробок

Нещодавно ми писали про початок цьогорічних захистів кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОС «Бакалавр».

Днями – 9 червня – відбулася чергова серія засідань екзаменаційної комісія, на яких були представлені до захисту ще 11 кваліфікаційних робіт.

Перед початком захистів голова Екзаменаційної комісії, завідувач кафедри, д.т.н. Віктор Стабніков привітав всіх присутніх здобувачів, викладачів та гостей захисту, побажав мирного неба над головою, залишатися поруч з рідними та спокою в такий важкий період, а здобувачам перейти останній Рубікон бакалаврського періоду навчання та отримати завітну кваліфікацію «бакалавр з біотехнологій та біоінженерії».

Протягом всього періоду захисту голова та члени екзаменаційної комісії (доц., к.т.н. Юрій Карлаш, доц. к.т.н. Вікторія Красінько та доц. к.б.н. Світлана Старовойтова) мали змогу ознайомитися з роботами присвяченим біотехнологіям отримання компонентів для косметології та фармацевтики (синтез 1,3-пропандіол, β-каротину, рибофлавіну, лізину), агрономії (отримання препаратів стимуляції росту рослин, бактеріальних добрив та покращення врожайності) та харчових виробництв (отримання заквашувальних композицій).

Заслухавши доповіді майбутніх бакалаврів члени екзаменаційної комісії та гості конференції жваво долучалися до обговорення представлених технологій, а доповідачі вичерпно роз’яснювали особливості процесів біосинтезу та конкретизували методи контролю виробництва. Всі технологічні рішення, запропоновані здобувачами, можуть бути реалізовані на біотехнологічних підприємствах.

Захисти пройшли успішно, всі представлені роботи були оцінені позитивно, а когорта бакалаврів-біотехнологів поповнилася ще одинадцятьма щасливими випускниками.

Вітаємо новоспечених бакалаврів з успішним захистом, бажаємо успіху у подальшій професійній діяльності та сподіваємось з багатьма з них зустрітись вже незабаром у новій ролі магістрантів!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка