Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт: серед гостей потенційні роботодавці

Ось і добігає кінця навчання наших здобувачів-четвертокурсників бакалаврату спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», логічним завершенням якого є старт захистів кваліфікаційних робіт.

За час навчання (з 2018 року) кожен з них встиг зазирнути і попрацювати в повній мірі в мікробіологічній лабораторії, в лабораторіях хімічного контролю і аналізу, засвоїти і удосконалити знання з процесів і апаратів біофармацевтичних виробництв, насолодитися лекційними парами в аудиторіях всього навчального комплексу університету, побувати на різноманітних тематичних виставках і фармацевтичних підприємствах, де здобувачі змогли ознайомитися з майбутнім робочим місцем, поспілкуватися з представниками компаній під час відкритих гостьових лекцій та тематичних тренінгів.

Кожен з тих, хто сьогодні захищає свою бакалаврську роботу, як і будь-хто в нашій країні, потрапив в умови карантину і ізоляції під час локдаунів, запроваджених через пандемію коронавірусної інфекції. Це стало для всіх справжнім випробуванням, але разом з тим з’явились нові виклики, оскільки кожен зміг відкрити нові межі і можливості самовдосконалення, а також опанувати різноманітні шляхи комунікації як між здобувачами, так і з нашими викладачами. А останні в свою чергу були постійно на зв’язку, всіляко підтримували та навчали у цей складний період. І коли вже всі підлаштувались до нових умов існування… розпочалось повномасштабне військове вторгнення… війна…

Попри всі перешкоди, що поставали на шляху до знань, наші здобувачі-біотехнологи змогли не лише успішно завершити навчання, а й вчасно підготувати і представити до захисту свої кваліфікаційні роботи.

Саме сьогодні – 07 червня – розпочалися планові захисти кваліфікаційних робіт здобувачів, що триватимуть цього та наступного тижня. Цьогоріч головою Екзаменаційної комісії є завідувач кафедри, д.т.н., Віктор Стабніков, членами комісії – доценти кафедри біотехнології і мікробіології к.т.н. Вікторія Красінько, к.т.н. Юрій Карлаш та к.б.н. Світлана Старовойтова (Гарант освітньо-професійної програми здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр»), а секретарем Екзаменаційної комісії – асистент Віктор Удимович.

Розпочалося засідання з теплих слів деканки факультету біотехнології та екологічного контролю Наталії Грегірчак, котра підкреслила всю важливість освіти в сучасних реаліях і постійну потребу фахівців галузі біотехнології на ринку праці, побажала всім здобувачам успішно захистити власні кваліфікаційні доробки, не хвилюватися і впевнено йти до своєї мети, а також не розлучатися з рідними та бути в безпеці. VIP-гостями публічних захистів стали представники підприємств галузі, а саме Ірина Воскрес (HR-менеджер АТ «Фармак») і Олена Ободзинська (начальник технологічного відділу ТОВ «Біофарма Плазма»), котрі привітали «без п’яти хвилин» випускників та побажали впевнено прямувати до мети.

Також приємно відзначити той факт, що до захисту кваліфікаційних робіт доєдналися студенти-біотехнологи ІІІ курсу, випускники (аби повернути час назад та пригадати, як це відбувалося і з ними кілька років тому) та викладачі кафедри, які також активно долучалися до обговорення представлених робіт та висловлювали свою підтримку сьогоднішнім доповідачам.

До уваги комісії були представлені роботи різного спрямування: біосинтез гелану, протеази і колагенази, отримання вітамінів, провітамінів і антибіотиків, накопичення бактеріальних культур для пробіотичних препаратів і кормових добавок.

Кожна з наведених робіт по-своєму унікальна та неповторна, не лише з точки зору наповнення і формулювання, а й з точки зору академічної унікальності, адже всі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на плагіат, та відзначені переважно «високим» або «середнім» рівнем унікальності, що свідчить про максимальний ступінь автентичності представлених робіт

Після виступу всіх доповідачів і наради членів Екзаменаційної комісії присутнім були оголошені результати захистів – всі без виключення здобувачі отримали позитивні оцінки, серед них п’ять «відмінно», а деякі і «з відзнакою»!

Ми пишаємося всіма своїми випускниками, зичимо їм здоров’я та наснаги, не втрачати зв'язок один з одним та своєю альма-матер, берегти себе і рідних та, звісно ж, вірити в нашу Перемогу!

Секретар Екзаменаційної комісії і наставник здобувачів 1-ої академічної групи,

що стали першокурсниками в далекому 2018 році,

Віктор Удимович

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Взаємодія зі стейкхолдерами Захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт: серед гостей потенційні роботодавці