У 2016 році закінчив бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Розроблення амперометричного біосенсора на основі наночастинок металів та нанопористого кремнієвого композиту» виконував під керівництвом доц. Волошиної І.М.
У 2018 році закінчив магістратуру Національного університету харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломний проєкт на тему «Фармацевтична розробка складу та технології таблетованого лікарського засобу на основі тіоктової кислоти» виконав під керівництвом – к.б.н. доц. Лич Інни Валентинівни.
З березня 2018 р. працював інженером технологічної лабораторії центральної лабораторії фармацевтичної розробки (ЦЛФР). В 2021 році обійняв посаду інженер-технолога відділу технологічної розробки АТ «Фармак». Нині (серпень 2023 року) - старший інженер-технолог.
Чи вважаєте Ви, що зробили вірне рішення, обравши свою спеціальність та майбутню професію?
Так звісно, адже навчаючись ще в школі мені вдалося потрапити на екскурсію на ПАТ «Фармак» і тоді я зрозумів, що моє майбутнє точно буде пов’язано з інженерною освітою, адже розумів, що майбутнє ХХІ століття саме за інженерами.
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу?
Ще починаючи з четвертого курсу я потрапив на практику на ПАТ «Фармак» (збіг????? – не думаю)))) у ЦЛФР, після проходження якої я вже точно знав ким я хочу бути – інженером-розробником, потім під час навчання в магістратурі я виконував науково-дослідну роботу у ЦЛФР, по закінченні якої мені запропонували залишитися на постійне місце роботи (будучи ще студентом).
Розкажіть про своє студентське життя
Пам’ятаю як зараз, сидячи на урочистому врученні студентських квитків я мріяв про червоний диплом по закінченню університету (посміхається) і думав, що буду займатись тільки навчанням, оскільки інша громадська діяльність буде займати багато і я нічого не встигну, так тривало до другого курсу, коли мені запропонували стати адміністратором сайту факультету БТЕК, тоді я зрозумів, що з легкістю можна поєднувати навчання та громадську діяльність, за результатами моєї роботи наприкінці 2-го курсу мене взяли у студентську раду факультету на посаду голови інформаційного сектору.
Починаючи з 3-го курсу я почав займатись науковою роботою на базі Інституту молекулярної біології та генетики НАН України паралельно будучи головою інформаційного сектору. Кожної весни відбувались вибори нового голови студентської ради факультету, так як я вже рік був головою інформаційного сектору факультету та мав уже певний досвід я вирішив спробувати подати свою кандидатуру: після публічного представлення політичних програм, студенти факультету обрали мене на цю посаду. На цій посаді я був два роки (до кінця першого року магістратури), вважаю, що ці два роки були самі кращі і дуже насичені: навчання, наукова робота та громадська діяльність…. ухх))).
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Студентам хочеться побажати максимально реалізувати себе в університеті: в науковій чи громадській діяльності, адже студентські роки найкращі роки в житті, а викладачам кафедри хочеться в першу чергу щиро подякувати за підтримку, допомогу та терпіння і побажати міцного здоров’я, наукового натхнення, безмежної життєвої енергії та сумлінних студентів!