Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Методи молекулярної біотехнології: вивчаємо дисципліну дистанційно

Не буду приховувати, що в нинішніх умовах опанування навчального матеріалу є справжнім викликом для кожного з нас. Адже такі умови дають зрозуміти наскільки ти здатен самостійно зібрати свою волю в «кулак» та засвоїти нові теми з навчальної дисципліни. Карантин змінив наші життя та підхід до навчання, прийшлось пристосовуватись до всього в режимі онлайн та шукати в усьому тільки позитивні сторони. Тому, нам дуже пощастило, що на допомогу завжди готові прийти наші викладачі.

Так, лекторка дисципліни «Методи молекулярної біотехнології» Оксана Скроцька проводила студентам-магістрам онлайн консультації у Zoom по всім незрозумілим моментам, пояснювала все, як кажуть, «на пальцях». Крім того, під час всього навчального процесу ми активно спілкуємось у Вайбері, де наша лекторка також підтримує з нами зв’язок та завжди відповідає на питання, які нас цікавлять, вирішувала організаційні моменти та найголовніше – стимулює нас до навчання, щоб не розслаблялися.

Ми вивчали дану дисципліну, готуючи цікаві завдання. Зокрема, розробляли схеми, які ілюстрували генетичну трансформацію про- та еукаріот, методи фенотипової селекції, гібридизації нуклеїнових кислот in situ, функціональної комплементації, радіоімуноаналізу білків in situ, етапи виділення РНК, еукаріотичної та плазмідної ДНК, методи секвенування ДНК та ампліфікації нуклеїнових кислот. Такий підхід до виконання завдань дав можливість більш детально поринути у світ молекулярної біотехнології, розвинути свою уяву, краще заглибитись у тонкощі теми, що вивчалась та запам’ятати її, а також розвинути навички роботи з комп’ютером. Також опанувати дисципліну нам допоміг сайт дистанційної освіти, де лекторка дисципліни розмістила увесь необхідний навчальний матеріал у вигляді презентацій, конспекту лекцій та допоміжної літератури в електронному вигляді. Стосовно перевірки отриманих знань, то ми проходили тести на сайті з кожної вивченої теми та одразу отримували заслужені бали. В результаті – одразу можна оцінити наскільки вдалось опанувати новий матеріал та зробити висновки. Не дивлячись на те, що за період карантину було сильне бажання вивчати всі дисципліни у стінах рідного університету, ми не здавалися та наполегливо йшли на зустріч знанням.

 Валерія Потапенко, магістрантка І року навчання

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Методи молекулярної біотехнології: вивчаємо дисципліну дистанційно