Усім привіт, мене звати Тетяна Підгерська і сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями від навчання на кафедрі біотехнології і мікробіології у НУХТ.
Звертаючись до абітурієнтів, хочу ще раз наголосити, що вибір майбутньої професії – це один з найважливіших кроків у Вашому житті! Обираючи ВНЗ для вступу та відвідуючи різноманітні сайти університетів у пошуку інформації для вибору професії життя, я у жодному з них не натрапляла на дійсно щирий відгук самих випускників про те, чим саме навчання було для них корисним. Тому наразі дуже хочу бути однією з тих, чиї враження допоможуть здійснити свій доленосний вибір у житті.
У 2021 році я отримала диплом бакалавра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна». Під супроводом наукового керівника доц., к.т.н. Карлаша Ю.В. здобула перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, написавши роботу на тему: «Біотехнологія отримання ферментного препарату лакази для вибілювання та обробки текстильних виробів».
Влітку 2021 р. вступила до магістратури НУХТ для продовження навчання за ОПП «Фармацевтична біотехнологія». Взимку 2023 року – успішно захистила кваліфікаційну роботу на тему: «Біотехнологія сідерофорів з антимікробною активністю» під керівництвом доц., к.т.н. Карлаша Юрія Васильовича.
Нині (липень 2023) обіймаю посаду спеціаліста із сертифікації медичних виробів в «Ексім Карго Трейд». В мої обов’язки входить: розробка технічної документації (інструкцій, декларацій, сертифікатів, паспортів) та реєстрація медичних виробів для легального реалізації на території України.
Тетяно, а що найбільше сподобалось Вам під час навчання у НУХТ?
Найбільше мене вразили лабораторні роботи на кафедрі біотехнології і мікробіології, адже роботу з обладнанням та практичні навички, якими я користуюсь сьогодні, отримала та засвоїла саме там.
Чим допомогло Вам навчання сьогодні?
Навчання допомогло тим, що наразі я знаю як треба та вмію працювати з великим обсягом іноземних статей, а також нормативною документацією, яка діє на території України.
Що б Ви порадили/побажали майбутнім абітурієнтам при виборі професії у житті?
Обирайте з розумом та обов’язково саме те, що подобається. Орієнтуйтесь на улюблені предмети та дисципліни, найбільш цікаві для Вас науки, котрі будете вивчати. Адже у подальшому робота – це 80% Вашого дорослого життя, котре повинно приносити задоволення та достойну оплату.