Enzym Group та компанія Explogen вже втретє запрошують студентів 3-4 курсів біотехнологічних спеціальностей на науково-практичний інтенсив «Біотехнологічні студії».
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Enzym Group та компанія Explogen вже втретє запрошують студентів 3-4 курсів біотехнологічних спеціальностей на науково-практичний інтенсив «Біотехнологічні студії».
Щоразу, коли настає вересень - університет оживає. Незважаючи на воєнний час - життя продовжується, навчання продовжується і двері аудиторій розкривають свої обійми перед студентами, що поспішають на практичні та лабораторні заняття. Проте, цього року моє перше вересня - це не лише новий навчальний рік, а й початок неймовірної подорожі в світ мікробіології та біотехнології. Окрім традиційних пар, мене також вітає лабораторна обстановка в Arterium, де я розпочинаю свою стажувальну програму мікробіолога.
Корпорація «АРТЕРІУМ» та ТОВ «Триглав Інтернешнл», яке є партнером Корпорації упродовж багатьох років підтримують юних біотехнологів, спонсоруючи проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології та конкурсу студентських наукових робіт для здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Національного університету харчових технологій (НУХТ). За цей рік Корпорація придбала і передала кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ сучасне обладнання: прилад для проведення електрофорезу та шейкер-інкубатор. Співробітники АРТЕРІУМ та її партнери постійно проводять екскурсії та навчальні тренінги із нашими біотехнологами, ознайомлюють здобувачів із тонкощами майбутньої професії, проводять майстер-класи («Аналіз ризиків у прийнятті рішень», «Вчимося комунікувати», «Підготовка до співбесіди та її успішне проходження», «Дизайн презентації»), вебінари («Емоції: вороги чи помічники», «Як боротися зі стресом в умовах невизначеності?», «Війна, що нас змінила», «Конфлікт: мистецтво балансу») та гостьові лекції («Спектроскопічні методи аналізу в фармації», «Дослідження сумісності компонентів лікарських засобів», «Методи виготовлення твердих лікарських форм») та ін.
25 вересня до магістрантів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ завітали представники ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – керівник напрямку навчання та розвитку персоналу Ольга Лаврик та провідний інженер-технолог Лілія Савчук. Ольга ознайомила присутніх із історією одного з провідних фармацевтичних підприємств України. Студенти навіть й подумати не могли, що історія фірми настільки «давня», адже історія створення починається з 1930 року і продовжується по сьогоднішній день. І вже сьогодні завод входить в топ-100 лідерів по виробництву ліків в Україні. Студентів приголомшили почуті цифри потужностей. Ви тільки уявіть, що за рік на «Дарниці» було виготовлено 4,2 мільярди таблеток, 460 мільйонів ампул, 50 мільйонів туб м’яких лікарських форм, 30 мільйонів флаконів антибіотиків та 15 мільйонів флаконів інфузійних розчинів. І все в мільйонах та мільярдах….
Сьогодні важко уявити життя без мікроорганізмів. Їх активно використовують у промисловості, зокрема у фармацевтичних виробництвах, харчовій галузі, біотехнології та екології. І, навіть, є день на їхню честь – саме 17 вересня відмічають Міжнародний день мікроорганізмів. Викладачка дисциплін «Загальна мікробіологія і вірусологія. Модуль 1. Мікроорганізми як біологічні агенти» та «Генетика» запропонувала здобувачам ІІ та ІІІ курсів бакалаврату доєднатись до даного міжнародного дня. Зрозуміло, що здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ не могли залишитись осторонь такої події і підготували різні композиції, які відображають мікробну клітину, чи її окремі компоненти, а також віруси.
«Мир – це свобода, заснована на визнанні прав будь-якої людини.»
Цицерон Марк Туллій
21 вересня – Міжнародний день миру. Його відзначають у всьому світі з надією на процвітання і спокій. Наша країна зараз переживає нелегкі часи. Всіх українців торкнулася ця несправедлива війна. Зараз ідеальний час для того, щоб принести промінчик сонця і тепла собі та іншим.
Минув тиждень, як світова наукова спільнота відзначала Міжнародний день мікроорганізмів. Святкування цього дня спрямоване на поширення та пропаганду мікробіології як сфери професійної діяльності та підвищення обізнаності молодих людей та суспільства в цілому з тією важливою роллю, яку відіграє безліч невидимих живих істот у нашому здоров’ї, навколишньому середовищі та якості життя, а також їх біотехнологічного потенціалу.
Зрозуміло, що кафедра біотехнології і мікробіології не могла залишитися осторонь такої події. Нами були організовано чимало цікавинок до цього свята (про результати яких розкажемо трошки згодом). А зараз про творчий конкурс.
Здобувачі освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» І року навчання зустрілись із гарантом освітньо-наукової програми (ОНП) «Біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» професоркою Тетяною Пирог. До зустрічі також доєднались: деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, заступник декана Юрій Резніченко, а також завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков і доцентка Оксана Скроцька, які є членами робочої групи з розробки ОНП «Біотехнологія».
У другій декаді вересня 2023 року у м.Києві відбувся Чемпіонат України та Кубок України зі спортивного орієнтування. У змаганнях брали участь понад 600 спортсменів з 18 областей України та м. Києва.
Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України та Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).
Будуй плани та втілюй мрії про найкращу роботу на карʼєрному фестивалі JOB EXPO!
Збираються в online та наживо 30 роботодавців разом, щоб твій заслужений job offer став значно ближчим!
Усього за 4 дні на JOB EXPO ти:
• дізнаєшся про сучасні лайфхаки проходження співбесід і скіли, що вразять кожного рекрутера;
• зможеш поставити всі свої запитання та навіть одразу податися на вакансії;
• сформуєш чіткий roadmap прокачки вмінь завдяки коротким і правдивим спічам.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.