Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Освіта в НУХТ виховала в мені впевненість у своїх можливостях»

Усім доброго дня, мене звати Кирил Муренко, і я пишаюся своєю кар’єрою у відділі хроматографічного контролю фармацевтичної компанії «Фармак», у становленні якої мені допомогло навчання у НУХТ на кафедрі БТМ. Закінчивши четвертий курс університету, я вирішив спробувати свої сили у сфері, де наука та технології переплітаються, і подав заявку на роботу.

Сьогодні я поєдную навчання та роботу в аналітичній лабораторії, де здійснюю хроматографічний контроль фармацевтичних препаратів. Ця робота вимагає від мене високої відповідальності та точності, але завдяки освіті у Національному університеті харчових технологій, - відчуваю себе впевнено у своїх знаннях. Наразі я навчаюся за освітнім ступенем "магістр" спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія" ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія" та пишу кваліфікаційну магістерську роботу під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова Олександра Олександровича на тему: «Біосинтез пробіотичних культур для виробництва ковбасних виробів».

Чим вам допомогло у побудові кар’єри навчання у НУХТ?

Навчання в університеті дало мені необхідний теоретичний фундамент та практичні навички. Цікаві заняття та співпраця з викладачами, які самі мають великий досвід у біотехнологічній галузі, підготували мене до майбутніх викликів професійного життя.

Які ваші враження від навчання на кафедрі?

Незважаючи на труднощі, пов’язані із введеними карантинними обмеженнями та воєнним станом, наш університет не тільки продовжив свою діяльність, але й долучився до інноваційних методыв навчання. Саме на кафедрі БТМ я отримав необхідний теоретичний багаж та практичні вміння для подальшого застосування у сфері аналітики.

Викладачі кафедри виявилися не лише висококваліфікованими фахівцями, але й теплими та підтримуючими наставниками. Співпраця з ними дозволила мені розкрити свій потенціал та отримати відповіді на всі запитання, що виникали під час навчання.

Чи задоволений я своєю роботою?

Так, безумовно. Робота в хроматографічному контролі - це не тільки захоплююча наукова діяльність, але і можливість долучитися до процесу створення безпечних та ефективних лікарських засобів. Університетська освіта дала мені не тільки технічні навички, але й виховала в мені впевненість у своїх можливостях.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість «Освіта в НУХТ виховала в мені впевненість у своїх можливостях»