Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захист курсової роботи – неодмінна умова професійної кваліфікації здобувача!

Насичені студентські дні для магістрантів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» добігають кінця. А дні дійсно були насиченими, адже упродовж навчального процесу їм випала чудова можливість познайомитись з відомими на фармацевтичному ринку компаніями – корпорацією «Артеріум», ПАТ «Фармак» та ТОВ «Фармекс Груп». Представники корпорації «Артеріум» розбавили сірі будні студентів цікавими діловими іграми, в яких магістранти спробували себе навіть в ролі інженерів-будівельників. Співробітники ПАТ «Фармак» та ТОВ «Фармекс Груп» запросили магістрантів-біотехнологів на роботу в дані фармацевтичні компанії. Загалом навчальні дні студентів були дійсно насиченими та цікавими.

Але такі солодкі моменти розбавляла думка про те, що необхідно виконувати курсову роботу з дисципліни «Методи молекулярної біотехнології», мета якої – закріпити елементи науково-дослідної роботи студента, отримати додаткову інформацію з дисципліни на стадії первинного наукового пошуку і показати свою готовність вирішувати теоретичні і практичні завдання зі своєї спеціальності. Отож, як ви могли припустити, будні магістрантів не лише були насиченими, але й тривожними. І ось наступає цей день Х – захист курсових робіт.

Так, 16 травня студенти магістратури кафедри біотехнології і мікробіології представили свої курсові роботи науково-дослідного та інженерного спрямування. Варто зазначити, що наукові роботи магістранти виконували як на базі кафедри, так і науково-дослідних інститутів. Члени комісії – професор Тетяна Пирог, а також доценти Юрій Пенчук і Оксана Скроцька – відзначили актуальність, новизну та практичне застосування представлених наукових робіт. Курсові роботи інженерного спрямування містили, перш за все, техніко-економічне обґрунтування випуску продукту мікробного синтезу та біотехнологію певних цільових продуктів. Магістранти представили власні інженерні рішення при складанні технологічної та апаратурної схем ділянок доферментаційних процесів та виробничого біосинтезу цільового продукту, а також навели сучасні методики контролю представлених біотехнологій.

Отже, ряд тематик студентів були найбільш вдало розкриті в процесі наукового дослідження, а інші ідеї містили інноваційний компонент, що стане підґрунтям для написання у подальшому дипломної роботи.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка