У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломну роботу на тему «Вплив наночасток діоксиду церію на біологічну активність гамма інтерферону» виконав під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької Оксани Ігорівни та к.б.н. Жолобак Надії Михайлівни (с.н.с. відділу проблем інтерферонів і імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України).
З 2018 року працює у ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ», нині (листопад 2023 р.) - на посаді інженера-технолога відділу розробки перспективного портфелю.
Навчається в НУХТ за ОНП "доктор філософії" за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
На співбесіду мене запросили за рекомендацією однокурсниці.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
В цілому – так. Робота дуже цікава і різноманітна, вимагає високого рівня знань. Більшість моїх колег – молоді люди: студенти або нещодавні випускники, з якими мені легко знайти спільну мову.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Перш за все – знання у сфері хімії та фармацевтичної технології. Також дуже важливим для роботодавця є знання англійської мови майбутнього працівника. Не меншу увагу приділяють аналітичному та логічному мисленню.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
Звісно, хоча, зважаючи на специфіку роботи розробника, і знання, і навички необхідно постійно актуалізувати – технології не стоять на місці.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Робити все вчасно, не зупинятися на шляху до мети і вірити в свої сили!