У 2015 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Дипломний проект на тему «Виробництво мазі на основі фузидової кислоти» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Тетеріної Світлани Миколаївни.
Починаючи з жовтня 2014 р. (ще будучи студентом), працював на посаді техніка 2 категорії, а з серпня 2015 р. – інженером в Державній лабораторії з контролю якості лікарських засобів Інституту фармакології та токсикології НАМН України.
Розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи.
Я потрапив у дуже професіональний та дружній колектив. У кожного з працівників є свій робочий план. Моя робота полягає у дослідженні лікарських засобів за показниками: кількісне визначення, супутні домішки, однорідність дозованого вмісту, розчинення. Аналіз препаратів виконується переважно на рідинних хроматографах та спектрофотометрі.
Чи стали у нагоді знання та навички, здобуті в університеті, у роботі?
Більше так, чим ні. Перш за все стали у нагоді отримані знання з методів досліджень у біотехнології. Також роки проведені в університеті навчили долати труднощі, якими б вони не були, і зробили мене більш терплячою та наполегливою людиною.
Працюючи у фармацевтичній галузі, чи вважаєте Ви свою професію перспективною?
В лабораторії постійно перевіряють лікарські засоби на відповідність вимогам. Без цієї професії хтозна, що було б з людьми після вживання цих препаратів. Приємно відчувати відповідальність за те, що контролюєш якість таких незамінних речей для хворих. Тому я вважаю, що для сучасного світу ця професія є необхідною, цікавою та перспективною.
Як Ви вважаєте, складно в цій сфері досягти швидкого кар’єрного росту?
Тут все залежить від професійних навичок та бажання вчитись. Не сказав би, що шлях дуже легкий, проте, маючи велике бажання, можна і гори звернути. Так що можливо все J
Ваші побажання студентам та викладачам кафедри біотехнології і мікробіології.
Студентам бажаю успіхів у навчанні, наполегливості для досягнення поставленої мети, не забувати про відпочинок, але й не зловживати ним. Пам’ятайте, що теперішній вибір має прямий вплив на Ваше майбутнє.
Викладачам велике дякую за проявлене терпіння. Талановитих Вам студентів, міцного здоров’я, нехай кожне наступне відкриття у науковій діяльності з кожним разом буде більш значним за попередній і побільше усмішок.