У 2005 році закінчила НУХТ та отримала диплом з відзнакою зі спеціальності «Промислова біотехнологія»
Дипломну роботу на тему «Дослідження фізіологічних властивостей фосфатмобілізуючого та азотфіксувального штамів – компонентів бактеріальних добрив» виконала на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного під керівництвом проф. Пирог Т.П.
З 2005 року працювала в ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки» НАН України спочатку на посаді провідного інженера, з 2007 року займає посаду молодшого наукового співробітника. У науковому доробку близько 20 публікацій у вітчизняних та іноземних журналах, матеріалах міжнародних конференцій.
Як змінилося Ваше життя після закінчення університету?
Одразу після закінчення я влаштувалась на роботу за спеціальністю, і почалось зовсім нове життя (більш відповідальне та зріле).
Розкажіть, будь-ласка, про місце своєї роботи.
Я влаштувалась в Інститут в той час, коли там не було ані реактивів, ані посуду. Потрібно було все починати майже з нуля. Така ситуація, як не дивно, дуже допомогла мені в подальшому (було незвично і цікаво). Дуже допомагав і допомагає зараз колектив. Тепер нічого не страшно і є впевненість в майбутньому. Інститут розквітає все більше і дає багато можливостей для розвитку.
Що Ви очікували від даної роботи і яка картина на сьогодні?
Я всім задоволена. В мене є чудова можливість працювати чітко за спеціальністю, отримати ступінь кандидата наук, відвідувати конференції і спілкуватися з цікавими людьми.
Чи пригодилися Вам вміння, навички та знання, отримані на кафедрі біотехнології і мікробіології?
Ці знання та навички були просто необхідні і для роботи «руками» і для оброблення літературних джерел та пояснення результатів досліджень. Випускники не всіх вузів мають такі і практичні і теоретичні знання.
Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?
Хочу сказати, перш за все, велике дякую викладачам!
Студентські роки ніколи не забудуться. Це мабуть найкращий час у житті, але його потрібно чітко розділяти на навчання та відпочинок. Студенти, вам обов’язково в подальшому знадобляться знання, які ви отримаєте в університеті. Не втрачайте можливості дізнатися щось нове.