Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Всі нагороди знайшли своїх власників!

Нещодавно завершилось нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», що проходив на базі НУХТ (Національний університет харчових технологій):

  • Вітаємо здобувача Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – Богдана  Пшонюка (Диплом ІІІ ступеня).
  • Здобувачів Національного університету «Львівська політехніка» – Катерину Князеву (Диплом ІІ ступеня), Рустема Левчука (фіналіст ІІ туру), Марію Зрайло (фіналістка ІІ туру), Анастасію Лагоцьку (учасницю ІІ туру), Діану Ілик (учасницю ІІ туру).

Переможці та фіналісти отримали брендову продукцію від спонсора ІІ туру конкурсу – АТ «Фармак». Здобувачі, які виявились на вершині п’єдесталу і отримали Дипломи І та ІІ ступеня, серед них – Катерина Князева, отримали від спонсора планшети.

Ми впевнені, що переможцям та їх керівникам особливо приємно було отримати нагороди та почути вітальні слова від деканки факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ, членкині галузевої експертної ради НАЗЯВО з галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» Наталії Грегірчак, яка нагородила переможців і фіналістів дипломами конкурсу, а всіх керівників юних науковців – подяками за підготовку фіналістів і переможців конкурсу, а також вручила сувенірну продукцію та цінні призи від спонсора ІІ туру конкурсу – компанії «Фармак».

Тож бажаємо юним науковцям подальших успіхів та нових досягнень!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка