Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ювілейна конференція молодих науковців. Секція «Біотехнологія мікробного синтезу»

Ранок п’ятниці для магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) розпочався з приємного хвилювання, адже саме сьогодні вони представлятимуть результати своєї наукової роботи перед великою і допитливою аудиторією слухачів на засіданні секції «Біотехнології мікробного синтезу» 80-ої наукової конференції молодих учених, аспірантів та студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Рівно о дев’ятій годині голова секції професор Олександр Карпов оголосив про початок роботи секції, яка зібрала близько 150 слухачів. Зазвучали оплески і вже за мить за кафедрою стояв перший, трішки схвильований доповідач.

За час роботи секції було заслухано 28 усних лаконічних доповідей з різних напрямів харчової, фармацевтичної, промислової, екологічної біотехнології, які супроводжувалися змістовними мультимедійними презентаціями. В обговоренні представлених робіт взяли участь декан факультету БТЕК Юрій Карлаш, заступники декана Наталія Грегірчак та Інна Лич, завідувач кафедри БТМ Тетяна Пирог, викладачі кафедри БТМ, а також студенти. Приємно, що доповіді магістрантів зацікавили і гостя із Росії, к.т.н., доцента кафедри технологій мікробного синтезу Санкт-Петербурзького державного технологічного інституту (технічний університет) Марка Шамцяна, який відмітив широку тематику представлених робіт.

Не залишилися поза увагою і стендові доповіді студентів 4-го курсу. Шістнадцять юних науковців наочно представили результати наукової роботи, яку вони почали виконувати з третього курсу, та відповіли на всі поставлені запитання.

Робота Дмитра Діденка (БТЕК-5-2М) «Біологічні властивості меланінсинтезуючих штамів Bacillus subtilis var. aterrimus ВКМ-761 та Bacillus subtilis var. aterrimus CCM 877» була рекомендована до друку, а робота Таїсії Циганенко (БТЕК-5-1М) «Вплив бактеріального препарату на посол сиров’яленого продукту із яловичини» – для участі у конкурсі студентських наукових робіт.

За результатами роботи секції «Біотехнології мікробного синтезу» кращими були визначені усні доповіді:

І місце – Разгородін Микита (БТЕК-5-2М) «Біотехнологічні основи створення препарату для утилізації целюлозовмісних відходів» (науковий керівник – д.м.н., проф. Лілія Авдєєва);

ІІ місце – Герешко Алла (БТЕК-5-2М) «Біосенсорна система на основі рН-чутливих польових транзисторів та іммобілізованих ферментів для одночасного визначення сечовини та креатиніну» (науковий керівник – д.б.н., проф. Олександр Карпов);

ІІІ місце – Попова Антоніна (БТЕК-5-2М) «Деякі показники функціонального стану нервової системи за експериментального алергічного енцефаломієліту у морських свинок» (науковий керівник – д.б.н., проф. Тамара Кучмеровська).

Щиро вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка