Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

У дружній профорієнтаційній співпраці

Осінь – пора року, що є вирішальною для багатьох майбутніх абітурієнтів, адже саме зараз більшість учнів випускних класів середніх навчальних закладів остаточно обирають вектор підготовки до складання ЗНО та майбутню спеціальність для здобуття вищої освіти. Профорієнтаційна команда факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) цієї осені працювала особливо продуктивно, а тим більше коли «на носі» черговий «День відкритих дверей», який вже завтра відбудеться в традиційному останнім часом он-лайн форматі, профорієнтаційні агенти працюють на повну. Попри карантинні обмеження викликанні коронавірусною інфекцією, здобувачі та викладачі кафедри БТМ продовжують нести вісточки про НУХТ широкому загалу сьогоднішніх школярів, які невдовзі стануть абітурієнтами.

Отож, протягом останнього тижня відбулась серія відеоконференцій з учнями старших класів двох навчальних закладів Гощанської ЗОШ Рівненщини та ліцеїстами 45 ліцею м. Львів, організовані за сприяння наших першачків, які підтримують зв’язок зі своїми вчителями. Так, Марковська Ярослава за підтримки вчителя біології, Тетяни Мирович організувала зустріч з учнями 45 ліцею м. Львів, а Федорчук Аліна за підтримки директора школи, Алли Талащук, допомогла в організації зустрічі зі старшокласниками Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ще в минулому році дівчата самі були ученицями вказаних навчальних закладів, тому з радістю допомагали у проведенні цих зустрічей, а Ярослава навіть сама долучилась до всіх відеоконференцій зі своїм ліцеєм, а їх було аж три.

Ця серія відео-зустрічей була особливою, адже ми покликали на неї представників різних навчальних підрозділів нашого університету, які радо відгукнулись на пропозицію і долучились до зустрічей. Зокрема перед майбутніми абітурієнтами виступили: доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки к.т.н. Олексій Пилипенко, завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, д.т.н., професор Людмила Кривопляс-Володіна, заступник директора ННІХТ Анастасія Пухляк та доцент кафедри технологіі м’яса та м’ясних продуктів Ігор Страшинський.

Факультет БТЕК традиційно представляли: деканка факультету Наталія Грегірчак, викладачі кафедри біотехнології і мікробіології, Світлана Тетеріна та Віктор Удимович, а також а також наші здобувачі – Марина Грищенко, Ярослава Марковська та Олександра Побута.

Учні потрапили на справжні віртуальні екскурсії лабораторіями університету, побували і в актовій залі, і пройшли коридорами крізь ошатний хол до лекційних аудиторій. Кожен виступаючий знайомив з освітніми програмами, за якими готують майбутніх фахівців наші кафедри. Представники факультету БТЕК звернули увагу на переваги опанування представлених спеціальностей саме в нашому університеті.

Виступаючі наголошували, що найкраще ознайомитись з кожним із підрозділів університету можна саме відвідавши День відкритих дверей, де можна дізнатись особливості майбутньої вступної кампанії; поспілкуватись з викладачами та студентами; дізнатись ще більше про перспективи навчання в НУХТ; про особливості навчання за різними формами і можливості працевлаштування випускників, а також, отримати відповіді на питання щодо інших моментів, які зараз турбують всіх майбутніх абітурієнтів, і найголовніше поспілкуватися з сьогоднішніми студентами і почути з перших вуст, як їм навчається в нашому університеті, і ким вони себе бачать у майбутньому.

Сподіваємося, що цей профорієнтаційний спрінт від структурних підрозділів НУХТ був цікавим і корисним для школярів, і що ми їх знову побачимо не лише на Дні відкритих дверей, котрий відбудеться вже завтра – 27 листопада 2021 року, а й у навчальних лабораторіях та аудиторіях вже в якості студентів НУХТ.

Нажаль посилені карантинні заходи, як і раніше, не дозволяють безпосередньо спілкуватись зі школярами і приймати їх у стінах університету на майстер-класах та екскурсіях, але наша профорієнтаційна команда факультету БТЕК максимально використовує дистанційні інструменти, зокрема платформи Zoom та Google Meet для спілкування, а для розповсюдження інформації – електронну пошту та соціальні мережі.

Щиро дякуємо всім, хто сприяв організації проведених зустрічей. А учням бажаємо успішного навчання та сподіваємось незабаром зустріти їх в нашому університеті хоча б під час відео-конференцій у «День відкритих дверей». Віримо, що ці зустрічі допоможуть майбутнім абітурієнтам обрати актуальну, престижну спеціальність, яка забезпечить їм успішний кар’єрний шлях!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка