Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Скринька довіри БТЕК: чекаємо на ваші пропозиції та зауваження

Думка студентів стосовно організації навчального процесу завжди є важливою на факультеті біотехнології та екологічного контролю. Другий тиждень навчання на факультеті розпочався з анонімного опитування здобувачів. Після нелегкого семестру дистанційного навчання студенти змогли, нарешті сидячи в аудиторії, поділитися з представниками деканату своїми враженнями від навчального процесу та побажаннями на майбутнє.

Після невеликої літньої перерви, студенти змогли детально обміркувати минулий семестр та сформулювати чіткі пункти коректив. Під час перегляду відповідей було зрозуміло, що респонденти підійшли до такого анкетування з ентузіазмом, адже внесення змін здобувачами до навчального процесу дозволить посприяти налаштуванню найбільш зручного формату навчання.

У цей нелегкий час дуже важливо підтримувати комунікацію між здобувачами освіти та викладачами, щоб нівелювати відсутність живого спілкування у разі використання дистанційних форм навчання.

Такі опитування допомагають вносити корективи в навчальний процес та створювати максимально комфортні умови для всіх його учасників. Окрім безпосереднього опитування та анонімного анкетування на факультеті постійно діє електронна скринька довіри, розміщена за посиланням  http://btec.com.ua/skrinka-doviri/.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка