Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Робота секції «Харчова і сільськогосподарська біотехнологія»: ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

З метою пошуку обдарованої студентської молоді, зацікавленої таким сучасним напрямком розвитку світової економіки як біотехнологія та створення умов для її творчого росту, активізації науково-дослідної роботи студентів в нашому університеті був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» 2020-2021 н.р. (наказ МОН України № 1457 від 24.11.2020 р.). 8 квітня Конкурс був ознаменований своєю головною подією: презентацією робіт – фіналістів ІІ етапу ІІ туру.

Роботи, які були презентовані по секції «Харчова і сільськогосподарська біотехнологія» оцінювало журі, до складу якого увійшли: Наталя Грегірчак – декан факультету біотехнології та екологічного контролю Національного університету харчових технологій; Ганна Ямборко – доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова; Тетяна Скляр – завідувач кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара; Вікторія Красінько – доцент кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій.

Члени журі заслухали ряд різноманітних доповідей, присвячених різним напрямкам використання досягнень сучасної біотехнології для вирішення такої глобальної сучасної проблеми як забезпечення людства харчовими продуктами. Біологічними об’єктами, які привернули увагу молодих дослідників, були найрізноманітніші живі організми: від бактерій та міцеліальних грибів до медоносних бджіл та ембріонів свиней. Цікавились юні науковці різними можливостями впливу на живі об’єкти: це і мікрогравітація, й електричні імпульси, і вплив найрізноманітніших хімічних речовин.

Усі члени журі відзначили високий рівень підготовки і презентування робіт, а також неабияку волю конкурсантів до перемоги, яка дозволила їм у наш непростий час мобілізуватися та гідно представити свої наукові здобутки.

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам Конкурсу подальших наукових досягнень та професійних успіхів!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка