Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Реалізація студентських наукових проектів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»

В минулому році Корпорація «Артеріум» започаткувала проведення конкурсу студентських наукових проектів серед здобувачів магістратури Національного університету харчових технологій (НУХТ) за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». І цей рік не став виключенням. Після оголошення конкурсу та розгляду поданих заявок, були визначені переможці, які, не дивлячись на епідемію коронавірусної інфекції, реалізували свої наукові задумки та представили результати експериментальних досліджень.

Відкрила засідання та побажала доповідачам успіху Анна Єгорова (директор з розвитку персоналу ТОВ «Триглав Інтернешнл»). Вона наголосила, що Корпорація «Артеріум» підтримує талановиту молодь і входить у топ-трійку найпривабливіших підприємств, куди по закінченню університету хочуть влаштуватися на роботу випускники НУХТ. Це підтвердили і члени журі – наші випускники, а нині співробітники Корпорації – Наталя Корх (фахівець з розвитку персоналу) та Ігор Ключка (фахівець з дистанційного навчання II категорії). Також до складу комісії, яка оцінювала наукові роботи магістрантів, увійшла Ольга Вакуленко – мікробіолог аналітичної лабораторії АТ «Київмедпрепарат».

Успішного представлення результатів наукових робіт побажали здобувачам завідувачка кафедри БТМ, професорка Тетяна Пирог та деканка факультету БТЕК Наталія Грегірчак.

Здобувачі підготували презентації, де висвітлили актуальність та новизну, а також представили результати згідно запланованих етапів роботи. Так, Ганна Ярова презентувала результати наукової роботи на тему «Регуляція антимікробної активності поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus IМВ В-7241». Вона дослідила вплив одно- та двовалентних катіонів на активність НАДФ+-залежної глутаматдегідрогенази за умов росту A. calcoaceticus ІMВ B-7241 на очищеному гліцерині і відходах виробництва біодизелю з наступною відповідною модифікацією складу середовища і визначенням антимікробної активності синтезованих поверхнево-активних речовин. Юлія Лазюка (наукова робота «Використання клітин Saccharomyces cerevisiae для біогенного синтезу потенційних антимікробних сполук – наночасток срібла») займається дослідженням біосинтезу наночасток срібла з використанням позаклітинних метаболітів сахароміцетів. Аліна Кернер та Світлана Бондарук вивчають антифунгальну та протибактеріальну дію біологічно активних сполук базидіоміцетних грибів. За результатами представлених наукових робіт магістранти опублікували статті у наукових журналах та тези у матеріалах міжнародних і вітчизняних конференцій.

Після кожного виступу члени журі задавали магістрантам велику кількість запитань, які стосувались етапів дослідження, методів їх виконання та представлених результатів. Учасники ж надавали ґрунтовні відповіді.

Ми дуже вдячні керівництву та співробітникам Корпорації «Артеріум» за співробітництво та підтримку талановитих біотехнологів!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка