Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Проблеми та досягнення сучасної біотехнології

У нас час біотехнологія стала невід'ємною частиною таких важливих галузей, як медицина, рослинництво, тваринництво, харчова промисловість та природоохоронні технології. Тому кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету була проведена І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології». На конференції були представлені результати наукових досліджень вчених України, Казахстану, Білорусі, Естонії та Польщі, серед них і учасники наукового гуртка «BIOTECH» – здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій.

Здобувачі ІІІ рівня вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» представили результати своїх наукових досліджень. Анна Чегринець навела дані щодо впливу різних інактивантів на збереження активності вірусу синдрому зниження несучості курей, а Андрій Вороненко представив роботу стосовно біоконвекції субстатів у екзополісахарид етаполану. Ігор Ключка у своїй роботі продемонстрував антифунгальні та антибіоплівкові властивості поверхнево-активних речовин, а Лілія Ключка описала вплив біологічних індукторів на синтез поверхнево-активних. Дар’я Луцай розкрила фізіологічні основи регуляції біологічної активності поверхнево-активних речовин.

У конференції взяли участь і здобувачі ІІ рівня вищої освіти. Так, Ярова Ганна, представила результати наукового дослідження щодо деструкції біоплівок за дії поверхнево-активних речовин. Юлія Лазюка навела дані стосовно можливості використання наночасток срібла для лікування SARS-CoV-2. Софія Цапко описала використання дріжджових кілер-токсинів у виноробстві, а Світлана Бондарук – перспективи отримання противірусних агентів із базидіоміцетів.

Здобувачі 4 курсу бакалаврату Вікторія Зомчак та Олександра Максимець висвітлили особливості відділення біомаси молочнокислих бактерій та навели методи їх висушування з метою одержання пробіотичних препаратів.

Усі учасники отримали сертифікати, а у збірнику матеріалів даної конференції опубліковано 14 тезів здобувачів та співробітників нашої кафедри.

Дякуємо організаторам конференції за можливість представлення своїх досягнень та обміну досвідом з представниками біотехнологічних підприємств різних галузей та різних країн.

 Юлія Лазюка, магістрантка І року навчання

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка