Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Школа молодих науковців АТ «Фармак»: день перший

28 жовтня у теплому та світлому конференц залі «Президент Готелю» розпочалася ІХ щорічна науково-практична конференція Школи молодих науковців АТ «Фармак» з міжнародною участю «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», на яку були запрошені і молоді дослідники – студенти та аспіранти кафедри біотехнології і мікробіології. Усі доповіді конференції були присвячені способам боротьби із COVID-19, оскільки на вирішення даної проблеми зараз спрямовано практично усі сучасні дослідження. Доповідачами виступали провідні науковці із України, Італії та США, які представляли свої дослідження англійською мовою. Досить приємно було спостерігати за їх спільними роботами, присвяченими спільній меті.

Початок конференції продемонстрував прогнози стосовно розвитку світової пандемії та сумну статистику поширення коронавірусної інфекції на території України. Доповідачами було зосереджено увагу на терапії даного захворювання. Серед вітчизняних препаратів у даному напрямку широкого поширення набув препарат «Амізон», який зареєстрований у 11 країнах як препарат для терапії коронавірусної хвороби. Даний лікарський засіб також ефективний і проти вірусів грипу та Данге. На даний момент спільно українськими та американськими вченими проводяться дослідження із вивчення метаболізму енісаміуму та його гідролізованих похідних. Дослідження ускладняються тим, що в організмах тварин та людей дана речовина зазнає різних перетворень, а поява активних компонентів характеризується лише у людських організмах. Також, було зазначено, що переносниками коронавірусної хвороби можуть бути коти та дикі олені, тоді як свині не виступають переносниками. Досить цікавими були виступи, які стосувалися лікування даного захворювання. Виділяють два види лікування коронавірусної інфекції: амбулаторна та госпітальна терапії. Доповідачами зазначено, що застосування таких препаратів як Ремдесевір та Молнупіревір на початку захворювання дозволяє знизити показники госпіталізації на 87 та 50 % відповідно.

Ми дуже вдячні організаторам конференції за запрошення та дякуємо усім доповідачам за цікаві доповіді, які мають важливе практичне значення!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка