Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Розширення горизонтів потенційного працевлаштування: магістранти поглиблюють знання щодо виробництва біопалива на спиртових заводах

У наш час, коли глобальна енергетична безпека та зміна клімату стають дедалі актуальнішими, магістранти-біотехнологи першого року навчання ОП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» проявили ініціативу, приєднавшись до гостьової лекції заступника директора ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД», к.т.н. Ярослава Боярчука. Цей захід, організований кафедрою біотехнології продуктів бродіння, був присвячений виробництву біопалива в Україні – перспективному напрямку, який відіграє ключову роль у забезпеченні енергетичної незалежності та сталого розвитку. Лекція надала магістрантам унікальну можливість поглибити знання щодо виробництва біоетанолу та біометану, які вони нещодавно розглядали в рамках вибіркової дисципліни «Біоенергетика та охорона довкілля» разом із лекторкою дисципліни, к.т.н., доц. кафедри біотехнології і мікробіології Вікторією Красінько.

Особлива увага була приділена актуальності та практичній значимості знань про характеристики зернової сировини, рівень врожайності кукурудзи, а також особливостям обладнання, що використовується у виробництві біопалива. Висвітлення потреб спиртової промисловості у кваліфікованих кадрах підкреслює важливість подібних освітніх ініціатив для підготовки майбутніх експертів, здатних зробити вагомий внесок у розвиток біоенергетичного сектора України.

Як майбутніх фахівців у галузі біотехнології, магістрантів особливо зацікавили питання ферментативного гідролізу зернової сировини для отримання біоетанолу та оптимальні умови життєдіяльності метаноутворюючих бактерій для процесу виробництва біометану.

Зустрічі з фахівцями-практиками, такими як Ярослав Боярчук, надають студентам цінне розуміння реальних викликів та можливостей у сфері біопаливної промисловості, а також мотивують їх до подальшого професійного та особистісного розвитку, адже лектор особливо акцентував увагу здобувачів на потребах спиртової промисловості у кваліфікованих кадрах та вичерпно відповів на всі запитання стосовно можливого майбутнього працевлаштування.

Висока актуальність теми біопалива в контексті глобальних енергетичних та екологічних викликів робить подібні заходи не тільки корисними, але й необхідними для формування у студентів сучасного бачення енергетичного майбутнього. Вони допомагають розкрити потенціал молодих фахівців у вирішенні проблем виробництва чистої енергії та забезпеченні сталого розвитку суспільства.

Дякуємо за цікаву та актуальну інформацію!

Анастасія Охмакевич, магістрантка групи ПФБ-1-1М

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Стейкхолдери Взаємодія зі стейкхолдерами Розширення горизонтів потенційного працевлаштування: магістранти поглиблюють знання щодо виробництва біопалива на спиртових заводах