Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітня програма від «Галичфарм» «З досвідом у майбутнє»: застосування мікробіологічних методів для забезпечення якості лікарських засобів

АТ "Галичфарм" (ТМ "Артеріум") працює в галузі, що дбає про одну з найбільших людських цінностей – здоров'я та життя людини. Понад дві тисячі співробітників корпорації щодня роблять вагомий внесок у досягненні цієї гуманної мети. В основі філософії діяльності корпорації і взаємодії з кожною людиною та організацією лежить принцип «Ближче до людей». Керуючись цим принципом, сьогодні корпорація «Артеріум» займає провідні позиції в українській фармацевтичній галузі і планомірно розширює свою присутність на ринках європейських країн.

Приємно відзначити, що одним з напрямків освітньої програми, що активно розвивається на підприємстві є проєкт «З досвідом у майбутнє», якій зорієнтований на здобувачів біотехнологічних та фармацевтичних спеціальностей. У межах цієї програми фахівці служби навчання та розвитку персоналу АТ «Галичфарм» проводять лекційні заняття для здобувачів вищої освіти з навчальних дисциплін, які стосуються різних аспектів діяльності фармацевтичних організацій.

В попередніх публікаціях цієї серії ми вже розповідали про відео-конференції, організовані співробітниками АТ «Галичфарм» (ТМ «Артеріум»). Здобувачі-біотехнологи ІІІ курсу радо долучилися до лекції про виробництво стерильних лікарських засобів та виготовлення лікарських засобів на основі рослинної сировини. На черзі – зустріч з начальником біологічної лабораторії Юлією Сегін, яка привідкрила перед нами завісу «Святеє святих» фармацевтичного підприємства – лабораторії.

Пані Юлія докладно роз’яснила такі аспекти, як «Що таке фармацевтична мікробіологія і яка її головна функція?», «Хто такі мікробіологи і чим вони займаються на великих фармацевтичних підприємствах?», а також про «Мікробіологічні критерії та методи, що використовують для забезпечення якості ЛЗ» та «Перспективи розвитку фармацевтичної мікробіології та її роль у сучасному вимірі».

Далі пряма мова здобувачів: «Дуже дякуємо декану нашого факультету БТЕК, доц. Наталії Грегірчак та завідувачу кафедри, проф. Віктору Стабнікову за надання можливості студентам-біотехнологам 3-го курсу взяти участь у проєкті від провідних фахівців АТ «Галичфарм» (ТМ «Артеріум»). Прослухавши ряд лекцій протягом трьох днів, ми дійсно переконалися у важливості вивчення кожної дисципліни, отриманих знаннях, адже коли спікери демонстрували презентації, ми разом з ними аналізували схеми виробництва, вдавалися до нюансів асептичних умов, і усвідомили наскільки це круто, коли ти повністю поринаєш і розумієшся на необхідності здійснення тих чи інших операцій.

Особливо хотілося б відмітити останню лекцію, на тему: «Фармацевтична мікробіологія», доповідачем якої була Юлія Сегін, начальник Біологічної лабораторії (яку так сьогодні бояться окупанти, але вони не створюють радіоактивних гусей, – як зауважила пані Юлія). Вона дуже класно та доступно подала інформацію, розповіла про сучасні методи контролю та тест-системи, порівнявши їх переваги та недоліки, розширивши наш кругозір у сфері біотехнології, а також, запропонувала зворотній зв’язок для якого надала адресу своєї пошти на випадок, якщо ми матимемо запитання.

Ми дуже вдячні за чудову атмосферу та професіоналізм спікерам та бажаємо успішного розвитку даного проєкту у майбутньому.»

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Стейкхолдери Взаємодія зі стейкхолдерами Освітня програма від «Галичфарм» «З досвідом у майбутнє»: застосування мікробіологічних методів для забезпечення якості лікарських засобів