Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Фармаконагляд - турбота про кожного споживача ліків

Ви колись замислювались, звідки в інструкціях для медичного застосування лікарських засобів беруться довгі переліки побічних реакцій? Чи помічали в себе прояви побічних реакцій, не зазначених в інструкції? Або може колись жалілись близьким на те, що препарат вам не допоміг? Чи повідомляли кудись про ці випадки? І чи знаєте, що необхідно і навіть потрібно повідомляти?

Усі ці питання зосереджені довкола однієї дуже важливої, але малообговорюваної теми – фармаконагляду. Саме нам магістрам біотехнологам першого року навчання випала нагода отримати відповіді на усі вищезгадані запитання завдяки лекції «Система фармаконагляду» від Уповноваженої особи з Фармаконагляду фармацевтичної корпорації «Артеріум» Батталової Римми Ігорівни.

Лектором було висвітлено всі тонкощі та функції фармаконагляду, які безпосередньо полягають в спостереженні, передбаченні і мінімізації всіх можливих ризиків, які повʼязані із застосуванням лікарських препаратів, що в підсумку надає пацієнту препарат з високим терапевтичним ефектом і з мінімально можливим проявом ризиків побічних реакцій. Також ми дізналися про систему фармаконагляду в цілому, яка спрямована на моніторинг безпеки лікарських засобів і їх ефективності впродовж усього життєвого циклу продукту.

Лектором Риммою Ігорівною було наголошено, що безпосередньо, джерелом інформації про побічні реакції або відсутність ефективності препаратів є кожен з нас, хто приймає ліки. Саме тому, якщо ми фіксуємо подібні випадки, про них слід повідомляти працівникам системи охорони здоров’я або безпосередньо Державному експертному центру.

Нам магістрам, був чітко обґрунтований та донесений той факт, що на вітчизняних фармацевтичних підприємствах дотримуються світових стандартів виробництва,  окрім того на кожному підприємстві, і зокрема в корпорації «Артеріум» дотримуються стандартів, які спрямовані на безпеку пацієнта.

Аудиторія залишилась з приємними враженнями та цінною інформацією. А лектор побажав нам магістрантам залишатись працьовитими, допитливими та цікавитися останніми подіями в галузі фарміндустрії, і зокрема, на офіційному сайті корпорації Артеріум.  «Ця інформація - для Вас. Саме Ви - є майбутнє, яке буде творити і нести інновацію в розробку. Несіть працелюбність та підтримуйте високий рівень безпеки виробництва!» – наголосила Римма Ігорівна.

Висловлюємо подяку нашому лектору Батталовій Риммі Ігорівні, представнику корпорації «Артеріум» та Лич Інні Валентинівні за можливість отримати актуальну інформацію, яка нам обов’язково знадобиться в подальшій професійній діяльності.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Фармаконагляд - турбота про кожного споживача ліків