Навчаючись в старших класах, я почала поволі задумуватися над своєю майбутнєю професією. Тому розглядала багато варіантів спеціальностей, які є актуальними в наші часи в Україні. Так я натрапила на спеціальність «біотехнологія» і зрозуміла, що біотехнолог – це фахівець широкого профілю – спеціаліст майбутнього.
Навчальний заклад обирати було легко,адже я знала, що Національний університет харчових технологій готує успішних спеціалістів для біотехнологічної галузі, на яких завжди є попит у роботодавців. А це не аби що, коли така підготовка підкріплена 40-річним досвідом роботи!
За 4 роки навчання в університеті, я зрозуміла, що кваліфікація біотехнолога передбачає високий рівень спеціальних наукових знань, широку обізнаність у галузі сучасних досягнень світової науки, високу майстерність експериментатора, оригінальність наукової думки. І тільки «симбіоз знань» дозволить у майбутньому досягти значних результатів. Стандарти високі, але й перспективи кар'єри – чудові!
Тому, коли в університет завітали представники корпорації «Артеріум» з метою розповісти студентам 3, 4 та 5-х курсів про програму стажування в компанії та запропонували заповнити анкети на участь в ній, я вирішала не втрачати свого шансу і подати заявку. Мене зацікавили особливості стажування в корпорації та можливості подальшого працевлаштування і, що не менш важливо, отримання досвіду роботи в фармацевтичній сфері.
І от, заповнивши анкету, я з нетерпінням і надією почала чекати на телефонний дзвінок від представників корпорації «Артеріум». Після місяця очікування мені нарешті зателефонували та запросили в центр оцінки персоналу для проходження співбесіди. Але на цьому перевірка моїх знань та навичок не закінчилась, адже попереду була ще одна зустріч, на якій усі можливі претенденти брали участь у вирішенні групових задач для перевірки здатності працювати у колективі. І тільки після успішного проходження всіх етапів, я була рекомендована на посаду стажера у відділ реєстрації лікарських засобів. Далі була зустріч безпосередньо з керівником відділу і знайомство з наставником та колективом.
Так почалися мої трудові будні. З кожним робочим днем мої обов’язки збільшувалися, а відповідальність за них зростала. Спочатку я ознайомилася з документацією відділу та спектром його роботи і тільки після цього стала перевіряти та затверджувати макети інструкцій лікарських препаратів. Але, вже згодом, зарекомендувавши себе як відповідальний та старанний працівник, отримала доручення від свого наставника оновлювати базу реєстрації готових лікарських засобів. Чим зараз і займаюсь.
Отже, проходити стажування в корпорації «Артеріум» досить цікаво та перспективно. Я вдячна фармацевтичній компанії за таку можливість, але ще більше вдячна викладачам кафедри біотехнології і мікробіології за якісну освіту і отримані знання, які я з гордістю використовую у своїй роботі. Тому я без вагань погоджуюся з виразом, що бути біотехнологом - означає відчувати себе впевненим у своєму майбутньому!
Студентка 5 курсу, Олена Ведмідь