Запорукою успішного кар’єрного старту є глибокі теоретичні знання та практичні навички, отримані під час навчання в університеті, що перетинаються з активною життєвою позицією та бажанням самореалізації. 22 і 23 квітня студенти 3–5 курсів факультету біотехнології та екологічного контролю ще раз впевнилися у цьому, прослухавши лекцію представників корпорації «Артеріум» Тетяни Волошиної, Марини Літвінової та Оксани Галенко (служба підбору та оцінки персоналу), метою якої було зацікавлення майбутніх біотехнологів у стажуванні та працевлаштуванні у провідній фармацевтичній компанії для отримання практичного досвіду.
Корпорація «Артеріум» об'єднує два провідних фармацевтичних підприємства – ПАТ «Київмедпрепарат», лідера з виробництва антибіотиків, і ПАТ «Галичфарм», найбільшого українського виробника препаратів на рослинній основі. Успіх корпорації на національному та зовнішньому ринках базується на 160-річному досвіді досліджень, розробок і виведення на ринок лікарських препаратів. Нині корпорація «Артеріум» безсумнівний лідер у фармацевтичній галузі України.
На початку лекції Тетяна Волошина та Марина Літвінова ознайомили студентів з напрямками роботи корпорації «Артеріум», її структурою, історією заснування та міжнародною діяльністю. Студентів зацікавило не тільки комерційне життя компанії, а й соціальна та спортивна діяльність її працівників, яка направлена на всебічний розвиток особистості та зміцнення здоров’я. Корпорація «Артеріум» прагне бути ближчою не тільки до споживачів своєї продукції, а й до задіяного на підприємстві персоналу. Тому керівництво з радістю долучається до розробки та впровадження нових, цікавих ідей своїх співробітників та всебічно заохочує, стимулює їх до цього.
Оксана Галенко розповіла про Програму стажувань у корпорації «Артеріум», яка включає співпрацю з провідними експертами у сфері розробки та контролю якості нових продуктів, технологій фармацевтичного виробництва, взаємодії з регулярними органами, клінічних досліджень, проектного та сервісного обслуговування виробництва. Кращим стажерам корпорація пропонує подальшу співпрацю та працевлаштування. До кандидатів висуваються досить високі вимоги: відповідна освіта, наявність публікацій, участь у конференціях, знання англійської мови тощо. Але і цього не досить, адже компанія високо оцінює такі особисті риси майбутніх претендентів, як високий рівень мотивації, бажання та готовність постійно вдосконалювати свої знання, відповідальність та організованість, а також прагнення високих результатів та уміння працювати у команді. У свою чергу корпорація «Артеріум» готова надати можливості та умови для удосконалення і розвитку усім амбітним співробітникам: при корпорації діє корпоративний університет, на базі якого проводяться різноманітні тренінги та лекції, курси англійської мови. Крім того, компанія надає можливість отримати МВА (європейське навчання) і активно сприяє кар’єрному росту своїх співробітників.
Приємно, що кращі студенти кафедри біотехнології і мікробіології, особливо ті, які займаються науковою роботою, відповідають цим вимогам і можуть спробувати взяти участь у Програмі.
По завершенню лекції студенти активно ставили запитання та цікавилися перспективами такого стажування і реальною можливістю потрапити на нього. Майбутні біотехнологи дізналися, що після проходження стажування можливе реальне працевлаштування. Вважається, що така практика підвищує продуктивність та стимулює бажання працювати у потенційних співробітників. Всі стажери мають індивідуальний графік та наставника, а їхня робота відповідним чином винагороджується.
Тож висловлюємо свою подяку спеціаліста корпорації «Артеріум» за цікаву, змістовну інформацію, яку вони надали нашим студентам, а потенційним майбутнім стажерам бажаємо стати співробітниками такого вітчизняного фармацевтичного гіганта, тому що це можливість не тільки отримати цінний досвід, а й реалізувати себе в житті.