Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захист курсової – важливий елемент виконання магістерської роботи

Сьогодні відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» здобувачами 1 курсу магістратури спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». У проведенні захисту брали участь одночасно дві комісії. Зустріч проходила у зум-форматі. До складу однієї з комісій увійшли завідувач кафедри Віктор Стабніков, доценти Вікторія Красінько, Юрій Резніченко та Олександр Воронцов. Вони уважно слухали доповіді здобувачів та ставили подекуди несподівані питання.

На захист були представлені цікаві, різнопланові науково-інженерні роботи, присвячені різним аспектам застосування біотехнологій: одержанню біопрепарату для очищення забруднених нафтою ґрунтів, інтегрованих мікробних біотехнологій, завдяки яким вдається отримати відразу декілька продуктів мікробного синтезу у ході однієї ферментації, одержанню високоефективних лікарських засобів на основі високоочищених мікробних метаболітів. Так, у рамках роботи на тему: «Сидерофори з антимікробними властивостями», було проаналізовано перспективу застосування сидерофору дефероксаміну. Дана сполука активно вивчається за кордоном і використовується при лікуванні анемій, що супроводжуються перевантаженням залізом. Дефероксамін використовують для виведення з організму надлишку заліза. Однак нещодавно, було встановлено, що ця сполука проявляє антимікробні властивості проти стафілококів, які є патогенними. Тож дефероксамін відкриває нові можливості для більш ефективного лікування пацієнтів і потребує детального вивчення та розробки виробництва в Україні для забезпечення лікарським засобом власного виробництва нашого фармацевтичного ринку.

Завдяки влучним запитанням та слушним порадам викладачів здобувачі отримали можливість допрацювати роботи та виправити незначні помилки, для того, аби вдосконалити майбутню кваліфікаційну магістерську роботу.

Тетяна Підгерська, ФБТ-1-1маг

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Захист курсової – важливий елемент виконання магістерської роботи