Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Відповідь на питання «Чи на ту спеціальність я вступив?» приходить на практиці

Для кожного студента четвертий курс - це нова сходинка до омріяного майбутнього, відповідальний момент, коли ти стоїш на роздоріжжі свого життя. Перед нами постає одразу велика кількість питань: «Вступати до магістратури чи ні?», «Працювати за спеціальністю чи ні?», «Чи на ту спеціальність я вступив?». Зараз саме той період, коли ми маємо право на помилки та сумніви. Однак, всі вони розвінчуються, коли настає час технологічної та переддипломної практики. У момент, коли потрапляєш на фармацевтичне підприємство, приходить розуміння: «Так, це саме те що я хотів». Проходження практики – це можливість зарекомендувати себе як фахівця, втілити в життя всі набуті за роки знання.

Так і сталося з трьома студентками кафедри біотехнології та мікробіології: Ярош Мариною, Гейченко Богданою та Сідолакою Альоною, яким випала нагода проходити практику на ПАТ НВЦ «Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі».

«Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» - це перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Для студентів-біотехнологів з прослуханих дисциплін добре відомий рівень серйозності та комплексність даних стандартів, тому ми були приємно вражені спостерігати, як злагоджено функціонує БХФЗ за усіма вимогами попри масштаби виробництва. Так, хочемо підкреслити дуже важливий і вражаючий факт – дане підприємство виробляє понад 120 препаратів різних фармако-терапевтичних груп в 19 різних лікарських формах. Нам одразу згадались заняття з «Промислового виробництва лікарських засобів»: велике різноманіття апаратів для отримання різних лікарських форм, технологічні схеми отримання препаратів, які ми вивчали і самостійно створювали – спершу було важко уявити, як в межах одного, байдуже що досить великого підприємства, можна розпланувати таку широку і різнобічну кількість виробничих процесів. Проте інформативна та детальна екскурсія цехами БХФЗ, яких до речі всього лише 5, ознайомлення із технологічними лініями у кожному з них дозволила нам у найповнішій мірі розставити усі питання по поличках та оживити у власній уяві те, про що колись ми лише читали. Особливо цікаво було спостерігати у роботі сучасне обладнання, розбиратися у принципах його будови та функціонування, розглядати варіанти компанування пристроїв у єдину технологічну лінію. Здавалося б, що може вгамувати нашу допитливість ще більше – але ні, родзинкою усього виру подій, у який ми потрапили з моменту початку практики було отримання кожною з нас регламенту виробництва препарату, який випускає БХФЗ. Ми щиро і з 100% впевненістю можемо сказати, що з отриманими матеріалами та живими враженнями звіт з практики вже не здається чимось нечітким і надскладним.

Здійснення мрій дається лише допитливим, працьовитим і сміливим, що не з чуток відомо усім студентам #БТЕК. Ми дуже дякуємо за нашій улюблені кафедрі за надану, а працівниками БХФЗ за втілену, можливість побачити власне світле майбутнє!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Відповідь на питання «Чи на ту спеціальність я вступив?» приходить на практиці