Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Моя історія: Іван Лабовка

У 2014 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». З липня 2014 року працює в компанії «bioMérieux» регіональним менеджером. У 2015 р. успішно склав вступні випробовування і нині навчається у НУХТ на денній формі за ОКР «магістр» за спеціальністю «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

На часте запитання студентів молодших курсів, відповім зразу ж, що роботу знайти не важко – було б бажання і пошук роботи буде для вас найменшою проблемою після університету. Можна працювати і навчаючись в університеті, але тоді потрібно ставити пріоритети на що більше енергії витрачати, а це індивідуально для кожного Ще будучи студентом 5 курсу, мені запропонували пройти співбесіду на посаду лаборанта в ПрАТ «Біофарма». Коли я прийшов на виробництво мені здалось, що все зовсім по іншому ніж ми собі уявляли на парах слухаючи викладачів, але згодом переконався що вони мали рацію в багатьох аспектах, але вони ж не пророки і не можуть навчити нас всього, що чекає у нашій професії. Робота на виробництві подобалась, оскільки мені дали карт-бланш на проведення досліджень стосовно бактеріофагів. Я і на 3 курсі був на науковій роботі у нас на кафедрі і тому отримав досвід проведення наукових робіт і розуміння того, що все досягається і відкривається методом проб і помилок. Але я не відчував, що це моє покликання на 100 відсотків, тому після закінчення університету я почав шукати роботу пов’язану з комерцією, в якій я завжди був зацікавлений.

Буквально зразу ж після святкування отримання диплому спеціаліста на наступний день я почав надсилати резюме в комерційні компанії з метою знайти роботу пов’язану з безпосереднім продажем продукції біотехнології і мікробіологічного обладнання. І тут на початку липня у мене дзвонить телефон і приємна дівчина на іншому кінці телефону каже, що їх компанія зацікавлена в інформації, яка висвітлена в моєму резюме і хочуть поспілкуватись зі мною. Пам’ятаю як зараз, коли я прийшов на призначений час в офісний центр Баварія на Подолі де на першому поверсі продають автомобілі вартістю від 100 тис. доларів, в мене з’явився якийсь внутрішній страх, сам не знаю від чого, але коли піднявся в теперішній свій офіс зібрався з думками і націлився на розмову з директором відділення компанії «bioMérieux» в Україні. На співбесіді я зрозумів наскільки важливим є резюме, особливо для західних компаній, директор зі мною обговорив буквально кожне написане мною слово і це на мене справило враження тому, що коли я приходив співбесіди на підприємствах з виробництва лікарських засобів мені зразу ж говорили в чому буде полягати моя робота, а на інфу, яка була в резюме практично не дивились, їх цікавило тільки чи є досвід роботи і все. Після співбесіди, чесно кажучи, я вийшов з насторогою в душі тому, що я не зрозумів чи я справив правильне враження на директора чи ні. Після цього я ще тиждень ходив по співбесідах і шукав щось підходяще згідно моїх цілей і вже забув про ту співбесід, але тут, як кажуть, чарівний дзвінок і чарівні слова про працевлаштування підняли мені настрій до небес.

Після 2 місяців випробувального терміну я був офіційно влаштований. Після чого почались безкінечні відрядження по Україні і тисячі зустрічей з існуючими і майбутніми клієнтами компанії, за 6 місяців я побував у 18 обласних центрах і практично у 30 містах... Це не назвеш просто роботою, оскільки починаєш дійсно отримувати задоволення від роботи, яку ти робиш і отримувати дійсно високу заробітну платню.

Після того, як я показав хороші результати в продажі обладнання bioMérieux, я поїхав на стажування в Ліон (Франція) на завод де безпосередньо це все виробляється. Сказати, що це інший рівень, ніж у нас в Україні – це нічого не сказати, ти попадаєш на виробництво, наприклад, якогось агаризованого поживного середовища, де виробляється 4 тисячі чашок за 1 хв. і це все відбувається на твоїх очах. І думка про те, що ці чашки попадуть в різні куточки планети – від Індонезії до Чилі, так як «bioMérieux» являються лідером у світі в області мікробіології. Цю компанію заснував вчений, який до речі, працював з Пастером... Був я також у музеї-лабораторії, де працював Пастер і може саме там до нього прийшли думки про вакцинацію і бродіння. Одним словом, побачивши це все, звичайно я захотів працювати у Франції, а хто б не захотів запитаю я вас. І взнавши вимоги, які потрібні для працевлаштування, я дізнався, що потрібен диплом магістра, так як у них немає акредитації диплому спеціаліста нашого зразка. Тому я знову подав документи до нашого університету, щоб отримати диплом магістра і стати європейцем.

Зараз, повернувшись до навчання, все по іншому сприймається і якісь речі я більше сприймаю, а якісь менше, але в цьому ж і є суть навчання в університеті: ми вчимось вчитись чогось нового і що для нас потрібно. Звичайно стало важче поєднувати навчання на денній формі і роботу, але половина шляху вже пройдена, тому озираючись у минуле, я не шкодую, що поступив у наш університет на спеціальність «Біотехнологія».

Хочу побажати людям, які прочитають ці рядки, що необхідно обирати для себе пріоритети в пошуках роботи і навчання, тоді стане набагато легше знайти роботу, яку ви будете виконувати з задоволенням і отримувати за неї відповідні кошти.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка