Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Фестиваль науки в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

Занурення у світ науки – це завжди цікаво і захоплююче! У цьому змогли пересвідчитися студенти-біотехнологи другого і третього курсів, які у супроводі доцента кафедри біотехнології і мікробіології Вікторії Красінько відвідали Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України. З нагоди Всеукраїнського Фестивалю науки в Інституті проводились дуже цікаві заходи, покликані популяризувати діяльність цієї, відомої далеко за межами України, науково-дослідної установи.

Приємно було почути привітальні слова від заступника директора з наукової роботи, д.б.н., Лауреата премії ім. О.О. Богомольця НАН України Любові Бучинської. Любов Георгіївна ознайомила гостей з основними профілями роботи і досягненнями провідних вчених Інституту.

Коротку, проте пізнавальну і дещо дискусійну лекцію, присвячену причинам виникнення раку, прочитав для гостей м.н.с. Тарас Надворний. Студенти активно долучилися до обговорення таких важливих проблем як способи профілактики онкологічних захворювань.

Зазирнувши до Центру колективного користування науковими приладами «Молекулярна онкологія та біотехнологія», ми були приємно вражені дослідницькими можливостями, які надають сучасні прилади та  обладнання, включаючи проточний цитофлуориметр Beckman Coulter EPICS XL, роботу якого продемонструвала к.б.н., н.с. відділу онкогематології Тетяна Іванівська, ампліфікатор для ПЛР в реальному часі Real-time PCR AB 7500, рідинний хроматограф Agilent та інші.

Дуже приємно, що співробітники Інституту знайшли час у своєму напруженому робочому графіку і знайшли можливість розповісти про свою роботу студентам. Так, к.б.н., с.н.с. Олександра Лихова продемонструвала можливості сучасної мікроскопічної техніки і розповіла про клітинні лінії, які зберігаються в банку клітин Інституту, а к.б.н. с.н.с. Ольга Караман ознайомила із реаліями і завданнями, які вирішують в лабораторії онкоімунології та конструювання протипухлинних вакцин. Побували студенти й у віварії Інституту.

Нашим добрим та уважним гідом виступила м.н.с., голова Ради молодих вчених Ольга Брієва. Саме її супровід і докладні пояснення зробили екскурсію змістовною, насиченою і цікавою.

Ми щиро дякуємо керівництву і співробітникам Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України за надану можливість поринути у світ сучасної науки та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка