Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освоєння майбутньої професії на практиці

Другий семестр для студентів-біотехнологів 4 курсу розпочався з довгоочікуваної технологічної та переддипломної практики на виробництві, де здобувачі освоюють практичні навички майбутньої професії.

В цьому навчальному році базами практик стали чимала кількість фармацевтичних, біотехнологічних та харчових підприємств, серед яких і наш давній партнер, флагман фармацевтичної галузі України - ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». З гордістю можемо сказати, що серед співробітників цього підприємства зустрічається велика кількість випускників кафедри біотехнології і мікробіології за її багаторічну історію.

Щасливчиками, які цього річ опановують практичні аспекти фармацевтики на найсучаснішому технологічному обладнання із дотриманнями всіх вимог GMP стали студенти груп БТ-4-1 та БТ-4-2 Забашта Єгор, Загороднюк Тетяна та Станішевська Марія.

Прибувших на підприємство практикантів-біотехнологів зустріла Ольга Лаврик, яка працює координатором на підприємстві. Ознайомившись з інструктажем техніки безпеки здобувачі вищої освіти отримали спецодяг та відправились на невеличку екскурсію підприємством. Дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм практиканти отримали змогу відвідати ампульний цех підприємства, а також побачили, як відбувається пакування таблетованих препаратів на автоматизованій технологічній лінії.

Далі пряма мова здобувачів: «Вразила злагоджена робота персоналу, а також те, на скільки сучасно автоматизованим є підприємство. А особливо розподільчий центр – це перше місце, куди потрапляє сировина для виробництва ліків та остання стадія перед відправкою вже готових препаратів замовникам у всьому світі. Центр має вигляд триповерхового будинку, який розділений на три зони - по одній на кожному поверсі: комплектації, вивантаження та відвантаження. Цей організм має "пам'ять" і знає все про кожну одиницю сировини, матеріалів або готової продукції: від складу та кількості до ділянки виробництва та терміну придатності.

Наша практика є дуже цікавою та інформативною. Ми були приємно вражені тим, що знання та навички здобуті за роки нашого навчання на кафедрі, дали нам можливість швидко розібратися з процесами, які відбуваються на реальному виробництві.

Ми дуже вдячні фахівцям фармацевтичної фірми «Дарниця» за лояльний підхід до нас та професіоналізм у своїй роботі. Окрему подяку хочемо висловити керівниці практики від підприємства Ользі Лаврик за досконале ознайомлення з компанією та змістовні відповіді на всі запитання.»

Для здобувачів вищої освіти переддипломна практика є запорукою одержання виробничого досвіду та успішного працевлаштування в майбутньому. Сподіваємось, що наші майбутні випускники стануть цінними кадрами і будуть конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів Освоєння майбутньої професії на практиці