Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Інколи для успішного старту слід правильно обрати трамплін!

Найбільшим досягненням професійної діяльності кафедри є її випускники, які знайшли себе в житті. Завжди дуже приємно зустрітися із колишніми студентами, які без перебільшення стверджують: «Університет, кафедра стали трампліном у моїй кар'єрі!». Надамо слово для більш докладної розповіді про себе випускнику магістратури 2017 року, Ткачуку Миколі, який нещодавно провідав свою alma mater:

«Всім привіт! Нині я працюю у Науково-дослідному пункті СТОВ «Дружба-Нова», що входить до складу агрохолдингу Кернел (Kernel) на посаді агронома-дослідника з мікробіології ґрунтів. Навчаючись більше 5ти років на факультеті я отримав необхідний багаж знань, який і допомагає мені у трудової діяльності. Дуже важливо опрацьовувати багато різнопланової інформації під час навчання, оскільки не можна знати наперед чи знадобиться тобі той чи інший навчальний курс у майбутньому.

Магістерську кваліфікаційну роботу під керівництвом, нинішнього завідувача кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ), проф. Стабнікова Віктора Петровича на тему: «Перспективи використання пробіотичних властивостей дріжджів Saccharomyces boulardii» я успішно захистив ще в лютому 2017 року. Роботу знайшов, розсилаючи резюме по різним компаніям, в основному спрямовував увагу на фармацевтичні, проте мене зацікавила вакансія агронома-дослідника з мікробіології ґрунтів, оскільки до цього не чув про істотну зацікавленість сільського господарства до мікробіології в Україні. Практично відразу мене запросили на співбесіду, під час спілкування я розпізнав в цій посаді свою перспективу і прийняв рішення працювати саме в даному напрямку. Наразі мені подобається працювати на цій посаді, адже я постійно дізнаюсь про щось нове, навчаюсь і, найголовніше, маю змогу самореалізовуватись.

Звичайно були і певні виклики - такі, як часом ненормовані робочі дні, а також вимушений переїзд. Але за роки в університеті я навчився працювати з закордонною літературою, швидко опановувати нову інформацію, проявляти ініціативу під час роботи, бути командним гравцем, і ці навики дуже знадобились під час мого професійного старту.

Хочу передати послання сьогоднішнім студентам уважно слухати викладачів, намагатись опрацьовувати чим більше інформації зокрема з іноземної літератури, не боятись задавати запитання та висловлювати свою думку, адекватно сприймати критику на свою адресу, бути дружнім колективом (група, курс, факультет) і, найголовніше, берегти своє здоров’я.

А викладачам гарних і вдячних студентів, яких цікаво навчати та вести діалог. Ну, і звичайно, міцного здоров’я Вам і вашим сім’ям!»

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість Інколи для успішного старту слід правильно обрати трамплін!