Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Де готують універсальних біотехнологів?

Професія інженер-біотехнолог є надзвичайно перспективною, зважаючи на її універсальність. Забезпечити якість і безпечність харчових продуктів, зменшити навантаження на довкілля з боку великомасштабного сільського господарства та підвищити якість сільськогосподарської продукції, вилікувати захворювання й продовжити життя людині, налагодити отримання альтернативних джерел енергії – і це ще далеко не повний перелік можливостей біотехнологій. За бажанням, біотехнолог присвячує себе винятково науково-дослідницькій діяльності. У такому випадку він може голосно заявити про себе усьому світу, зробивши значиме відкриття, скажімо, в області генетичної або клітинної інженерії.

Унікальністю підготовки біотехнологів на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ є те, що тут готують саме універсальних біотехнологів, які готові до професійної діяльності у багатьох різноманітних сферах застосування досягнень біотехнології. І ось яскраве підтвердження цьому.

Зоя Олексієнко – випускниця магістратури кафедри БТМ 2012 року. Зоя закінчила магістратуру за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенергетика», успішно захистивши дипломну магістерську роботу, присвячену біотехнологічним аспектам одержання біодеградабельних пластиків. Проте першим місцем її роботи була мікробіологічна лабораторія харчового підприємства «Апогей», яке спеціалізується на виробництві харчосмакових добавок. Цю лабораторію наша випускниця організовувала, фактично, «з нуля», з чим успішно впоралася, бо мала для цього необхідні знання і навички. Через декілька років, «перерісши» масштаби невеличного харчового підприємства, Зоя вирішила спробувати себе на фармацевтичній ниві і декілька років працювала мікробіологом на Київському вітамінному заводі. Після цього, набувши практичного досвіду роботи у чистих приміщеннях, працювала на біотехнологічному підприємстві ТОВ «БіоТестЛаб», яке займається випуском іммунобіологічної продукції – ветеринарних вакцин. Пізніше займалася дистриб’юцією високотехнологічних систем мікробіологічного моніторингу санітарного стану харчових і фармацевтичних підприємств на посаді менеджера-мікробіолога з продажів компанії «Памір Сервіс». Отримана освіта і різноплановий практичний досвід, а також глибокі знання англійської мови дали можливість займатися висококваліфікованим фаховим перекладом. А нині Зоя працює у сфері клінічних випробувань лікарських засобів, обіймаючи посаду координаторки із супроводу проектів міжнародної компанії «IQVIA».

Як вважає сама Зоя, фах біотехнолога, отриманий на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ, – це гарний трамплін для майбутньої кар’єри.

Отже, обираючи навчальний заклад, варто не схибити і приділити увагу саме тому, де дають якісну, ґрунтовну біотехнологічну освіту і готують насправді універсальних біотехнологів!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість Де готують універсальних біотехнологів?