Науково-дослідна робота студентів є тим особливим компонентом освітнього процесу на кафедрі біотехнології і мікробіології, який дозволяє не тільки підвищити якість підготовки фахівців-біотехнологів, здатних творчо мислити і самостійно вирішувати складні завдання, пов’язані з невизначеністю умов біотехнологічних систем, але також є одним з найважливіших засобів розвинути у майбутніх фахівців дослідницькі вміння й навички, які потім широко і з успіхом застосовуються ними у практичній діяльності.
Долучитися до дослідницької практики мають змогу усі студенти кафедри біотехнології і мікробіології, починаючи з першого курсу бакалаврату. Зробити свої перші кроки у науку допомагає першокурсникам участь у роботі наукового гуртка «Cella mirabilis».
Перше у цьому році засідання гуртка відбулося 19 січня, як це вже заведено нинішніми реаліями, у форматі Zoom-відеоконференції. На засіданні нове поповнення гуртка - першокурсники-біотехнологи - ознайомились із Статутом гуртка, перспективними напрямками наукової роботи та обрали секретаря гуртка – студентку-першокурсницю Вікторію Самойленко. Вирішено було регулярно зустрічатися для обговорення поточних питань і наукових результатів.
У нинішніх дуже непростих реаліях щире бажання студентської молоді долучитися до наукових досліджень, зробити свій внесок у розбудову нашої країни не може не надихати.
З НОВИМ НАУКОВИМ РОКОМ УСІХ!
Перемоги, Миру, наукового натхнення і наукових успіхів!
Вікторія КРАСIНЬКО, к.т.н., доц.,
науковий керівник гуртка «Cella mirabilis»