Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

БТЕКівець став призером чемпіонату України зі спортивного орієнтування

09-12 травня 2024 року в селі Дениші та місті Житомир було проведено Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, командний), Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування (бігом), Чемпіонат України серед ветеранів фізичної культури і спорту зі спортивного орієнтування (командний,бігом). На змаганнях взяло участь більше 540 спортсменів з 20 областей України та м.Києва.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України у місті Києві, відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України у Житомирській області. Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 10-80 років. Згідно регламенту було проведено 3 старти кожен з днів – старт на середній, довгій та спринтовій дистанціях.

Результати кожного спортсмена визначались за кожен день окремо. Переможці та призери змагань у кожній з вікових груп були нагороджені фірмовими медалями та дипломами ФСОУ відповідних ступенів, а також цінними призами від партнерів.

Здобувач другого курсу групи БТ-2-1 Максим Клименко у складі команди «Sever» посів два ІІІ-місць в особистому заліку на середній та довгій дистанціях по групі Ч20, а у командному заліку серед юніорів та юнаків його команда «Київ1» посіла 3 місце за результатами змагань.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Максим КЛИМЕНКО, БТ-2-1

Події у світлинах

Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі БТЕКівець став призером чемпіонату України зі спортивного орієнтування