Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ»: програми та гранти підтримки академічних проєктів

5 грудня розпочала свою роботу Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ». Захід відбувається в рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ «Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами» (101085243 – ProEU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) та «Екоменеджмент та екокомунікація у Європейському Союзі: до кліматично нейтральної Європи» (101127449 – EcoEurope – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH). На захід зареєструвались більше 500 учасників з різних ЗВО та інших установ України.

На початку зустрічі з вітальним словом виступив ректор Національного університету харчових технологій, який побажав учасникам плідної роботи та отримання цінного практичного досвіду.

Координаторка Національного Еразмус+ Офісу в Україні (Erasmus+UA) Світлана Шитікова також привітала учасників. Вона розповіла, що організації, які бажають долучитись до Програми Еразмус+, можуть брати участь у заходах, користуватись відкритими ресурсами, долучатись до професійних мереж та створювати власні проєкти міжнародної співпраці у сферах освіти. Пані Світлана запропонувала присутнім підготувати ідею з коротким описом, цілями, завданнями, заходами та очікуваними результатами і надіслати на e-mail Erasmus+UA, щоб запланувати групові консультації «Від ідеї до проєкту»!

Після чого розпочались доповіді. Завідувач кафедри екології та екоменеджменту НУХТ, координатор проєктів Жана Моне ProEU та EcoEurope, професор Ігор Якименко розповів про євроінтеграційні проєкти НУХТ програми Еразмус+. До речі кафедра екології та екоменеджменту, починаючи з 2016 року, виборола 8 проєктів Жана Моне. Далі виступав керівник Центру біомедичних досліджень Медичного інституту Сумського державного університету, науковий співробітник Інституту атомної фізики та спектроскопії Латвійского університету (Рига, Латвія) Максим Погорєлов, який, до речі, є координатором проєктів HORIZON-MSCA-SE-2021 ARGO та MX-MAP. Він розповів про особливості участі у різних міжнародних проєктах, зокрема у програмі «Горизонт Європа». Вероніка Алексанич (координатор програм обміну для науковців Програми iменi Фулбрайта в Українi) ознайомила присутніх із можливостями учасників програми академічних обмінів iменi Фулбрайта уряду США в Україні. Наприкінці зустрічі слухачі почули корисну інформацію щодо можливостей академічної мобільності для студентів та викладачів за грантової підтримки програми Еразмус+ від начальника відділу міжнародних зв’язків НУХТ Ірини Воловик.

Час пролетів непомітно, учасників цікавили різні нюанси участі у міжнародних проектах, а досвідчені колеги ділились з ними своїм досвідом. Тож бажаємо усім успіху! До наступних зустрічей!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка