Нещодавно завершила свою роботу Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Менеджмент академічних проєктів та ефективна комунікація». Школа працювала у рамках проєктів програми ЕРАЗМУС+ «Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами» (101085243 – ProEU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) та «Екоменеджмент та екокомунікація у Європейському Союзі: до кліматично нейтральної Європи» (101127449 – EcoEurope – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH). Координатором цих проєктів є завідувач кафедри екології та екоменеджменту НУХТ, професор Ігор Якименко. Слід наголосити, що, починаючи з 2016 року, кафедра екології та екоменеджменту НУХТ виборола 8 проєктів Жана Моне.
Робота була організована по трьом секціям: «Програми та гранти підтримки академічних проєктів», «Європейські студії: напрям Жана Моне програми Еразмус+», «Менеджмент проєктів та ефективна комунікація». Школа викликала великий інтерес колег і, сподіваємось, буде сприяти розширенню міжнародної співпраці учасників. І так, це рекорд учасників заходу для нашої команди, понад 250 слухачів у Zoom з самих різних міст та університетів нашої країни. Всім їм дяка за виявлений інтерес та позитивні фідбеки і наше запрошення до активної співпраці. Щира дяка нашим вмотивованим спікерам – Ігор Якименко (НУХТ), Максим Погорєлов та Сергій Кириленко (Медичний інститут Сумського державного університету), Вероніка Алексанич (координаторка програм обміну для науковців Програми iменi Фулбрайта в Українi), Ірина Воловик та Оксана Салавор (НУХТ), Анатолій Гирич (Nomad Bioscience GmbH, Німеччина), Марія Галабурда (НУБіП), Ольга Горбовцова (Корпорація «Артеріум»), Євгеній Шаповалов (Міністерство цифрової трансформації України), Олексій Марченко (Marchenko Marketing).
У заході прийняли участь здобувачі кафедри БТМ усіх рівнів освіти – бакалаврату, магістратури, доктор філософії.
Організатори школи щиро вдячні ректору Національного університету харчових технологій Олександру Шевченко та керівнику Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлані Шитіковій за мотивуючі вітальні звернення до учасників Школи та постійну підтримку нашої проєктної діяльності.
Дякуємо програмі Європейського Союзу Еразмус+ за підтримку наших і багатьох інших національних академічних проєктів.
Глибока дяка і шана Збройним Силам України за захист.
Матеріали Школи будуть невдовзі доступні на сайті кафедри екології та екоменеджменту НУХТ https://www.ecologynuft.com
Тож, друзі, удачі Вам у нових конкурсах академічних проєктів!