11 січня розпочалася технологічна та переддипломна практика здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Базами практики в цьому навчальному році стали такі підприємства: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПрАТ «ФФ «Дарниця», ПрАТ «Індар», ПП "НВП "ЕКО-ГАРАНТ", ТОВ «Біофарма Плазма», Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, ПАТ «Монфарм», ТОВ «БІОТЕСТЛАБ».
Практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.
Практика для студентів є вступом у їх майбутню практичну діяльність, початком їх трудової біографії. Роботодавці завжди беруть до уваги не лише диплом та спеціальність, а й активність здобувача під час навчання. Вагомим плюсом здобувачу стає саме практика на передових підприємствах галузі. Нема сумніву в тому, що саме в умовах виробництва на етапі технологічної та переддипломної практик започатковується те головне, що в майбутньому визначає студента як спеціаліста, безпосереднього організатора і керівника дорученої йому ділянки роботи.
Після закінчення навчального закладу конкуренція між випускниками досить велика. Кращі місця займають найспритніші, які вирізнялися далекоглядністю, продуманістю, активністю вже під час навчання. Адже кожен роботодавець мріє про фахівців, які мають жагу працювати, генерувати й втілювати нові ідеї. Налагодженні корисні контакти та здобутий професійний досвід, власне все це здобувач отримує під час проходження практики.
В сучасних умовах далеко не всі підприємства в змозі долучити здобувачів до виробничої діяльності, але з'явились нові можливості з використанням дистанційних комунікацій. Тож побажаємо нашим здобувачам і цьогоріч отримати максимальну користь від проходження практики.